Zamknij

Robert Lewandowski w Barcelonie? Ujawniono nowe, zaskakujące informacje

11.04.2022 17:36

W poniedziałek TVP Sport poinformowało, że Robert Lewandowski nie podpisze nowej umowy z Bayernem Monachium i osiągnął już porozumienie z Barceloną. Portal WP SportoweFakty skonfrontował te informacje z osobą z managementu kapitana reprezentacji Polski i uzyskał zgoła odmienne wieści.

Robert Lewandowski
fot. PAP/EPA/RONALD WITTEK

Informacja o tym, że Robert Lewandowski nie przedłuży z Bayernem Monachium wygasającej latem 2023 roku umowy i doszedł już do porozumienia z Barceloną, szybko się rozprzestrzeniła. Doniesienia TVP Sport potwierdził również Sebastian Staszewski z Interii, co wywołało gigantyczne poruszenie wśród kibiców.

Portal WP SportoweFakty skontaktował się jednak z osobą z managementu kapitana reprezentacji Polski, która stanowczo zdementowała te plotki. - To nieprawda. Nie było żadnej rozmowy Roberta z Bayernem na ten temat - powiedziała witrynie osoba z bliskiego otoczenia Lewandowskiego. - Nic nie jest ustalone, nic nie jest przesądzone. Ani Lewandowski nie rozmawia z Barceloną, ani z Barceloną nie rozmawia Bayern - stwierdzono.

Robert Lewandowski w Barcelonie? Management Polaka zabrał głos

O co więc może chodzić? Niewykluczone, że za kulisami mocno działa agent Polaka - Pini Zahavi. Izraelczyk ma świetne kontakty z wieloma najlepszymi klubami świata, w tym m.in. z Barceloną Joana Laporty i bardzo możliwe, że stosuje swoją starą taktykę: wykorzystuje teoretyczne zainteresowanie innego klubu do pobicia stawki przez Bayern.

Oczywiście warto zaznaczyć, że ewentualne zainteresowanie Lewandowskim innych zespołów nie musi przeszkadzać w rozmowach Polaka z Bawarczykami odnośnie nowej umowy, a wręcz przeciwnie - może przyspieszyć korzystne dla naszego napastnika negocjacje. Transferu "Lewego" do innego klubu również nie można jednak wykluczyć, chociaż wszystko wskazuje na to, że - wbrew pierwszym doniesieniom - odejście 33-latka z Monachium nie jest jeszcze absolutnie przesądzone.

loader

RadioZET.pl/WP SportoweFakty