Zamknij

Robert Lewandowski usunął zdjęcia w koszulce Bayernu. Nieoczekiwany ruch

Maciej Walasek
24.05.2022 09:58
Robert Lewandowski
fot. IMAGO/kolbert-press/Ulrich Gamel/Imago Sport and News/East News

Na kontach Roberta Lewandowskiego w mediach społecznościowych zniknęły zdjęcia profilowe w koszulce Bayernu Monachium. Niektórzy dopatrują się tu specjalnego ruchu w kwestii transferu. Prawda może być jednak zupełnie inna.

Robert Lewandowski chce odejść z Bayernu Monachium i podjąć nowe wyzwania w innej lidze. Jednak telenowela pt: "transfer Lewego" trwa w najlepsze, a wszystko przez upór władz mistrzów Niemiec, którzy nie chcą sprzedać piłkarza przed wygaśnięciem jego kontraktu.

Kiedy między stronami toczy się wymiana zdań w mediach, Lewandowski wykonał kolejny krok, który może zwiastować pożegnanie się z klubem z Monachium. W poniedziałek 33-latek na wszystkich kontach usunął swoje zdjęcia profilowe w koszulce Bayernu, zastępując je fotografią w bluzie z nowej kolekcji 4F, sygnowaną jego nazwiskiem.

Lewandowski usunął zdjęcia profilowe w koszulce Bayernu

Oczywiście najprawdopodobniej ruch Roberta Lewandowskiego bardziej wynika z podpisanej umowy z marką, niż samego odejścia z Bayernu. Niemniej jednak kapitan reprezentacji Polski jedynie podgrzał atmosferę ewentualnego transferu.

rl1
fot. Robert Lewandowski/Twitter screen

Pod koniec ubiegłego tygodnia Barcelona złożyła pierwszą oficjalną ofertę za Lewandowskiego. Polak nie ukrywa, że od lat jego marzeniem jest gra w Hiszpanii, ale władze mistrza Niemiec wydają się nieugięci, o czym świadczy ostatni wydany komunikat w tej sprawie.

W dotychczasowych 384 ligowych występach w barwach Borussii Dortmund i Bayernu Monachium Lewandowski zdobył 311 goli. Polak zajmuje drugą pozycję w klasyfikacji strzelców wszech czasów. Przed nim jest tylko Gerd Mueller, który w 427 spotkaniach zdobył 365 bramek.

RadioZET.pl