Lewandowski pokazał, jak wygląda jego cybertrening [WIDEO]

25.03.2020 08:47
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski kontynuuje swój domowy program treningowy. Kapitan reprezentacji Polski przede wszystkim ćwiczy indywidualnie na siłowni, choć czasami towarzyszy mu jego żona, Anna. Pracę pary nad formą obserwować możemy na ich profilach na Instagramie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Lewandowski trenuje według specjalnie opracowanego planu. Jego poczynania online obserwuje trener Bayernu Hansi Flick, który wraz ze sztabem szkoleniowym na bieżąco monitoruje postępy swoich zawodników. Trenerzy mają dostęp do transmisji wideo oraz takich informacji jak np. tętno. Dzięki temu na bieżąco mogą korygować obciążenia ich pracy.

W najnowszym wideo, które Lewandowski wrzucił do sieci, widzimy, że nie tylko ostro trenuje, ale też dobrze się przy tym bawi. - Trening online z Bayernem. Nie poddajemy się i jesteśmy szczęśliwi, że jesteśmy razem - napisał pod filmem.

Trening Roberta Lewandowskiego w domu - WIDEO

Oprócz tego Lewandowski trenuje też ze swoją żoną, Anną, choć w nieco inny sposób.

Przypomnijmy, że rozgrywki niemieckiej Bundesligi z powodu epidemii koronawirusa zostały zawieszone do 2 kwietnia. Wszystko wskazuje jednak na to, że piłkarze nie wrócą na boisko tak szybko i przerwa zostanie wydłużona.

RadioZET.pl/AN