Zamknij

Anna Lewandowska zdradziła, gdzie oświadczył się jej mąż. "Zrobił to w sekrecie"

07.04.2021 17:46
Anna Lewandowska zdradziła, gdzie oświadczył się jej Robert. "Zrobił to w sekrecie"
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Anna Lewandowska zdradziła, w jaki sposób oświadczył się jej mąż, Robert. Napastnik Bayernu poprosił narzeczoną o rękę „z zaskoczenia i w wodzie”. Lewandowska podała też miejsce, które jej obecny mąż wybrał na tę szczególną ceremonię.

  • Robert i Anna Lewandowscy są ze sobą od 13 lat. 8 lat temu w czerwcu wzięli ślub
  • Anna Lewandowska zdradziła, że swojego obecnego męża poznała, gdy był on piłkarzem Znicza Pruszków
  • Kapitan reprezentacji Polski grał w klubie z Pruszkowa przez dwa sezony - 2006/2007 i 07/08. Został królem strzelców trzeciej i drugiej ligi, po czym za 380 tys. euro kupił go Lech Poznań

Anna Lewandowska poinformowała na swoim koncie na Instagramie, jak oświadczył się jej Robert, jej ówczesny narzeczony. - "Z zaskoczenia, w wodzie, na wyspie" – opisała szczegóły ceremonii. Znana trenerka fitness potwierdziła, że są razem z Robertem od 13 lat. W tym roku będą obchodzili ósmą rocznicę ślubu.

Robert Lewandowski i Anna Stachurska (obecnie Lewandowska) pobrali się w czerwcu 2013 roku. Uroczystość odbyła się w kościele św. Anny w Serocku.

Robert Lewandowski kontuzjowany. Powrót za kilka tygodni

Robert Lewandowski przez kontuzję, którą odniósł w meczu z Andorą, do gry wróci dopiero za kilka tygodni. Dlatego na razie na dalszy plan zejdzie dyskusja o tym, czy kapitan polskiej drużyny narodowej pobije blisko 50-letni rekord Gerda Muellera i strzeli więcej niż 40 goli w jednym sezonie Bundesligi. Napastnik Bayernu ma ich obecnie 35, a do końca pozostało jeszcze osiem kolejek, ale już wiadomo, że w kilku z nich Lewandowskiego zabraknie.

RadioZET.pl/PAP/PAB