Zamknij

Agent Roberta Lewandowskiego zacznie rozmowy z Bayernem. Nowa umowa dla Polaka?

16.07.2021 17:52

Agent Roberta Lewandowskiego – Pini Zahavi – niebawem rozpocznie rozmowy ws. nowej umowy napastnika z Bayernem. Obecny kontrakt Lewandowskiego z mistrzem Niemiec obowiązuje do 2023 roku.

Robert Lewandowski nowa umowa Bayern Monachium kiedy
fot. kolbert-press/Christian Kolbert/Imago Sport and News/East News

Robert Lewandowski w ostatnich dniach był łączony z Chelsea, Manchesterem City i Realem Madryt. Według dziennikarzy Bilda to tylko plotki, które podsyca agent kapitana naszej reprezentacji, czyli Pini Zahavi. Izraelczyk chce wzbudzić zainteresowanie mediów tematem Lewandowskiego, by móc wynegocjować dla niego wyższą pensję.

Jak tłumaczy Bild, Lewandowski ma jeszcze dwa lata umowy z Bayernem. Jego agent Pini Zahavi odpowiadał także za Davida Alabę (Real Madryt) i Kingsleya Comana (nie podpisał nowego kontraktu). Władze mistrza Niemiec, obawiając się o powtórkę z sytuacji z Davidem Alabą, chcą jak najszybciej dokończyć sprawę nowego kontraktu dla „Lewego”.

loader

Media: Lewandowski ma negocjować nową umowę z Bayernem 

„Zahavi ma najlepsze kontakty z Chelsea, Anglią i Realem. Jest uważany za trudnego negocjatora: prowadzi rozmowy o swoich gwiazdach we wszystkich najlepszych klubach. Uli Hoeneß nazwał go „chciwą piranią” – pisał Bild o izraelskim agencie.

Robert Lewandowski przebywa obecnie na wakacjach. Do klubu wraca pod koniec lipca.

RadioZET.pl/PAB