Zamknij

Robert Lewandowski na zdjęciach ze wszystkimi pucharami za miniony sezon

29.10.2020 14:37
Robert Lewandowski na zdjęciach ze wszystkimi pucharami za miniony sezon
fot. Shutterstock

Robert Lewandowski opublikował w sieci zdjęcie ze wszystkimi pucharami, które wywalczył w poprzednim sezonie. Podobne fotografie pojawiły się na profilu Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski ma za sobą najlepszy sezon w karierze. Jako drugi piłkarz w historii, po Johanie Cruyffie, sięgnął po tzw. podwójną potrójną koronę - z Bayernem Monachium triumfował w Lidze Mistrzów, Bundeslidze oraz Pucharze Niemiec i został królem strzelców wszystkich tych rozgrywek.

To nie koniec. Bawarczycy z Polakiem w składzie zdobyli też Superpuchar Niemiec i Superpuchar Europy, a "Lewy" otrzymał najcenniejszą jak do tej pory nagrodę indywidualną - został uznany za najlepszego piłkarza w Europie w sezonie 2019/2020. w plebiscycie "UEFA Player of the Year" z ogromną przewagą wyprzedził Kevina de Bruyne z Manchesteru City i swojego klubowego kolegę Manuela Neuera. Wybrano go też najlepszym napastnikiem Starego Kontynentu.

Robert Lewandowski na zdjęciach z pucharami [FOTO]

W czwartek Robert Lewandowski opublikował w sieci zdjęcie z dziewięcioma pucharami i statuetkami za minione rozgrywki.

"Kiedy ktoś wątpi w twoje umiejętności, zacznij pracować dwa razy ciężej, aby udowodnić im, że się mylili. Oto moja historia" - napisał "Lewy".

Podobne fotografie pojawiły się na profilach Bayernu Monachium na Twitterze i Instagramie.

RadioZET.pl