Zamknij

Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu? Zahavi sprawdzi możliwości

29.04.2021 08:33

Robert Lewandowski może opuścić Bayern Monachium. Niemiecki dziennik "Die Tageszeitung" poinformował, że za reprezentanta Polski wpłynęła konkretna oferta. Propozycję ma sprawdzić agent piłkarza Pini Zahavi.

Robert Lewandowski
fot. ULMER via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East News

Robert Lewandowski cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klubów, o czym informował Max Bielefeld dziennikarz Sky, ale tylko niewielu z nich stać na 32-latka. Ostatnio „Daily Express” podał, że transfer napastnika rozważa Manchester United. Niemniej jednak władze Bayernu żądają za swojego zawodnika co najmniej 80 milionów euro.

Zdaniem gazety „Die Tageszeitung” jeden z zespołów złożył konkretną ofertę za Lewandowskiego. Jego nazwy nie ujawniono, ale wiemy, że Pini Zahavi agent 32-latka zamierza pochylić się nad propozycją i sprawdzić możliwości. Izraelczyk prowadzi interesy jeszcze innego piłkarza – Davida Alaby, który po zakończeniu tego sezonu opuści szeregi bawarskiej ekipy, dlatego transfer jego kolejnego podopiecznego teoretycznie też może dojść do skutku.

Robert Lewandowski opuści Bayern? Zahavi wkracza do gry

loader

Zahavi zaczął reprezentować Roberta Lewandowskiego na początku 2018 roku, a jego głównym celem było sprowadzenie Polaka do Realu Madryt. Jak na razie nie sprostał temu wyzwaniu, ale dzięki nowej ofercie Izraelczyk znów stanie przed szansą spełnienia oczekiwań kapitana reprezentacji Polski.

Kontrakt Roberta Lewandowskiego z Bayernem obowiązuje do czerwca 2023 roku. Mistrzowie Niemiec pracują nad nową umową, którą przedstawią napastnikowi. Za jakiś czas Lewandowski zdecyduje czy zostanie w zespole z Monachium, czy podejmie nowe wyzwania i zmieni klubowe barwy.

RadioZET.pl