Zamknij

Robert Lewandowski dostał wiadomość od Barcelony. Co z transferem?

Maciej Walasek
06.07.2022 11:31
Robert Lewandowski
fot. DANIEL ROLAND/AFP/East News

Wkrótce FC Barcelona złoży kolejną, czwartą ofertę Bayernowi za Roberta Lewandowskiego - dowiedział się Fabrizio Romano. Jednocześnie Duma Katalonii miała przekazać ważną wiadomość napastnikowi reprezentacji Polski.

Robert Lewandowski nadal nie wie, w jakim klubie będzie występował w sezonie 2022/23. Bayern jest przekonany, że piłkarza czeka co najmniej rok gry w stolicy Bawarii. Z kolei sam zainteresowany marzy o przeniesieniu się na Camp Nou. Mimo usilnych starań Barcelony mistrzowie Niemiec odrzucają ich propozycje za transfer kapitana biało-czerwonych.

Ostatnio nie przyjęli kwoty 40 milionów euro i pięciu milionów euro w bonusach, domagając się za Polaka przynajmniej 50 milionów. Prawdopodobnie Barcelona ugnie się przed drużyną z Allianz Arena i wyjdzie z czwartą ofertą opiewającą na taką właśnie sumę. Fabrizio Romano przekazał w podcaście, że władze ekipy Blaugrany poprosiły Lewandowskiego o cierpliwość.

Lewandowski dostał wiadomość od Barcelony. Bayern otrzyma czwartą ofertę

- FC Barcelona wróci po Lewandowskiego z czwartą ofertą. Klub przekazał zawodnikowi, że jego sprawę wciąż traktuje priorytetowo, ale poprosił go też o chwilę cierpliwości - powiedział włoski dziennikarz.

Zarówno Lewandowskiemu, jak i Barcelonie zależy na czasie. Nie dość, że Bayern 12 lipca rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu, tak cztery dni później klub z Camp Nou ma wylecieć na tournee do Stanów Zjednoczonych.

RadioZET.pl