Zamknij

Robert Lewandowski chce odejść z Bayernu. Potwierdził to dyrektor sportowy klubu

14.05.2022 15:45
Dyrektor sportowy Bayernu potwierdził: Robert Lewandowski chce odejść z Bayernu
fot. Lu Yang/Xinhua News/East News

Dyrektor sportowy Bayernu Hasan Salihamidzić potwierdził, że Robert Lewandowski chce odejść z klubu. - Rozmawiałem z Robertem. Nie zaakceptuje naszej oferty, chce czegoś nowego – powiedział w rozmowie ze Sky Sports.

Hasan Salihamidzić przed kamerą Sky potwierdził, że Robert Lewandowski pragnie odejść z Monachium. - Rozmawiałem z nim. Poinformował mnie, że nie zaakceptuje naszej oferty i chce odejść, by spróbować czegoś nowego – poinformował dyrektor sportowy Bawarczyków.

Jednocześnie Salihamidzić zapewnił, że postawa negocjacyjna Bayernu nie zostanie zmieniona. - Robert ma umowę do czerwca 2023 roku. To fakt - stwierdził. 

Możliwe, że Robert Lewandowski właśnie w tę sobotę po raz ostatni zagra w podstawowym składzie Bayernu. Dziś Polak wyszedł na boisko w meczu z VfL Wolfsburg. Trener Bayernu Julian Nagelsmann przed spotkaniem nie chciał komentować doniesień o jego możliwym odejściu.

Media: Barcelona ma porozumienie z agentem Lewandowskiego

W sobotę dziennikarze  niemieckiego kanału telewizyjnego Sport1Agent podali, że agent Roberta Lewandowskiego Pini Zahavi oraz Barcelona osiągnęli porozumienie w sprawie transferu  piłkarza Bayernu Monachium do katalońskiego klubu w tym roku Według Sport1 Lewandowski miałby podpisać z Barceloną trzyletnią umowę.

RadioZET.pl//PAP/PAB