Zamknij

Alarm w domu Roberta Lewandowskiego. Interweniowała policja

16.07.2020 12:46
Robert i Anna Lewandowscy
fot. Anna Lewandowska/Instagram

Robert i Anna Lewandowscy wraz z córkami Klarą i Laurą przebywają obecnie na wakacjach, a pod ich nieobecność doszło do nietypowej sytuacji. Pod domem jednej z najpopularniejszych polskich par interweniowała policja.

Piłkarze Bayernu Monachium sięgnęli w tym sezonie po podwójną koronę - mistrzostwo i Puchar Niemiec - a przed nimi jeszcze dokończenie rywalizacji w Lidze Mistrzów. Ostatni mecz rozegrali 4 lipca, po którym otrzymali 13 dni wolnego. Robert Lewandowski, król strzelców Bundesligi i DFB Pokal, spędza ten czas z rodziną w Hiszpanii. Podczas urlopu doszło do nieprzyjemnej sytuacji w monachijskiej willi pary.

Policja pod domem Lewandowskiego

W środę ok. godz. 17 pod domem Lewandowskich zjawili się funkcjonariusze policji. Część z nich była umundurowana, inni przybyli na miejsce w ubraniach cywilnych. Powodem interwencji był alarm, który włączył się w posiadłości. Zdarzenie potwierdził przedstawiciel miejscowej policji Florian Hirschauer.

Na szczęście skończyło się tylko na strachu. Po oględzinach nie stwierdzono żadnych śladów włamania, a system alarmowy włączył się przypadkowo.

Policja pod domem Lewandowskiego
fot. Bild/screen

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Bild