Zamknij

Piszczek ujawnił kulisy negocjacji Lewandowskiego. O tym nikt nie wiedział

15.04.2022 08:14

Robert Lewandowski wciąż nie podpisał nowej umowy z Bayernem Monachium. Łukasz Piszczek w Viaplay zdradził, jak wyglądały obecne negocjacje Polaka w sprawie nowej umowy. O tym fakcie nikt nie wiedział.

Robert Lewandowski
fot. AP/Associated Press/East News

Cały piłkarski świat mówi o Robercie Lewandowskim. Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie może latem zmienić klub. Zdaniem mediów sam zainteresowany chciałby opuścić Bayern Monachium i zmienić środowisko. Głośno mówi się o zakusach ze strony Barcelony.

Agent napastnika Pini Zahavi miał już bowiem rozpocząć negocjacje z "Dumą Katalonii". Obie strony mają być blisko porozumienia, o co mogą drżeć Bawarczycy. Ostatnie wyniki w lidze oraz sensacyjne odpadnięcie z Ligi Mistrzów z Villarealem mogą tylko przyśpieszyć ten proces.

Piszczek zdradza negocjacje Lewandowskiego

Takiego zdania jest Łukasz Piszczek. - Teraz jest taka sytuacja, że i wyniki w Bayernie się nie poukładały, a Robert jest przed przedłużeniem kontraktu. Może to wpłynąć na to, że będzie czuł, że potrzebuje jakiejś zmiany. Nie byłbym zdziwiony, jeśli to by się wydarzyło - podkreślił były klubowy kolega Lewandowskiego, a obecnie ekspert w Viaplay.

Dodatkowo "Lewy" miał już odbyć rozmowy z przedstawicielami mistrza Niemiec. Nie padły konkrety, za to piłkarza miały dziwić informacje o jego rzekomych żądaniach względem drużyny. - Miało dojść już do spotkania z Hasanem Salihamidziciem oraz Oliverem Kahnem. To był tylko small talk, który do niczego nie prowadził. Informacje pojawiające się w mediach o żądaniach Lewandowskiego dziwią najbardziej samego zawodnika. Jak mogą o nich wiedzieć, skoro ani razu nie padło pytanie? Pojawia się jeszcze inna kwestia. Dlaczego tak zwlekano skoro wiedziano, że to może się przełożyć na formę zespołu? Chodzi także o Neuera i Muellera - tłumaczył Piszczek.

loader

RadioZET.pl/Viaplay