Paderborn - Hertha: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz drużyny Piątka?

14.02.2020 17:45
Paderborn - Hertha
fot. nordphoto / Engler via www.imago-images.de/Imago Sport and News/

Mecz Paderborn - Hertha Berlin na żywo w tv i online. Transmisja i live stream ze spotkania 22. kolejki Bundesligi z udziałem Krzysztofa Piątka. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Paderbon - Hartha.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mecz Paderborn - Hertha. W tygodniu w stołecznej drużynie doszło do sportowego trzęsienia ziemi. Najpierw z funkcji trenera zrezygnował Juergen Klinsmann, następnie został wyrzucony z rady nadzorczej, a tymczasowymi szkoleniowcami został duet byłych już asystentów byłego reprezentanta Niemiec - Alexander Nouri i Markus Feldhoff. W swoim debiucie będą musieli znaleźć sposób na "czerwoną latarnię" ligi, Paderborn. Porażka z takim rywalem byłaby nie do przyjęcia.

- W tej chwili skupiamy się na każdym kolejnym meczu. Pomimo swojej pozycji w tabeli Paderborn rozgrywa dobry sezon i gra ofensywny futbol. Musimy być skupieni i skoncentrowani - ocenił dyrektor generalny Michael Praetz.

Przyjezdni będą musieli radzić sobie bez Mariusa Wolfa. Prawdopodobnie znów od pierwszej minuty szanse dostanie napastnik reprezentacji Polski Krzysztof Piątek.

Krzysztof Piątek ma nowy pseudonim. Tak nazywają go Hiszpanie

Paderborn - Hertha LIVE: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i stream online

Mecz Paderborn - Hertha Berlin odbędzie się w sobotę 15 lutego o godz. 15:30. Transmisja TV w Eleven Sports 2 i online na stronie elevensports.pl.

RadioZET.pl