Zamknij

Niemiec z kontrowersyjną opinią. Przestrzega przed zachowaniem Lewandowskiego

18.05.2022 20:05
Robert Lewandowski
fot. IMAGO/kolbert-press/Ulrich Gamel/Imago Sport and News/East News

Przyszłość Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium dalej jest niepewna. Władze Bawarczyków przed Polakiem ostrzega Bernhard Lackner. Niemiecki dziennikarz "wypalił" z kontrowersyjną tezą.

Przeciąganie liny pomiędzy Robertem Lewandowskim a Bayernem Monachium trwa w najlepsze. Polski napastnika już zapowiedział, że nie przedłuży obecnej umowy, a także zasugerował, że zamierza opuścić klub w letnim okienku transferowy.

Działacze "Die Roten" są jednak przekonani, że Polak zostanie na następny sezon, chociaż to rozwiązanie nie podoba się wszystkim. Dziennikarz "Abendzeitung Muenchen" Bernhard Lackner uważa, że Bawarczycy powinni sprzedać polskiego napastnika. Weług Niemca oczyściłoby to atmosferę w zespole.

Niemiec ostrzega przed Lewandowskim

"Dość zamknięty w sobie Lewandowski potrafił wielokrotnie w ostatnich tygodniach przekazać swój nastrój światu. Ostatnio wydawał się być niezadowolony na boisku i ciągle kłócił się z kolegami z drużyny" - opisuje Lackner.

Wcześniej niemiecki "Bild" informował także, że Lewandowski niespełna po godzinie wyszedł z imprezy na cześć zdobycia kolejnego mistrzostwa Niemiec. Zdaniem tabloida miało to tylko pokazywać plany Polaka, dotyczące swojej przyszłości.

RadioZET.pl/Bernhard Lackner/Bild