Zamknij

Niemcy ostrzegają przed Lewandowskim. "Może po prostu wyjść z pokoju"

28.04.2022 15:46

W najbliższych dniach prawdopodobnie rozstrzygnie się przyszłość Roberta Lewandowskiego. "Bild" informuje, że negocjacje Bayernu Monachium z agentem "Lewego" nie będą należały do najłatwiejszych.

Robert Lewandowski
fot. AP/Associated Press/East News

W środowy poranek "Bild" poinformował, że agent Roberta Lewandowskiego Pini Zahavi pojawił się w siedzibie Bayernu Monachium, by negocjować warunki nowego kontraktu. Do całej sytuacji odniósł się jeden z dziennikarzy niemieckiego dziennika Heiko Niedderer.

Zdaniem Niemca rozmowy będą bardzo trudne. Dodatkowo nie ukrywa on, że jest zawiedziony działaniami Bawarczyków, którzy najpierw zwrócili się do Erlinga Haalanda, a dopiero potem do Lewandowskiego. - Myślę, że Lewandowski zrozumiałby, gdyby monachijskie władze zasygnalizowałyby mu, że skontaktują się z ludźmi Haalanda, ale to on pozostanie pierwszą opcją - powiedział.

Arcytrudne rozmowy Bayernu z Lewandowskim

Zdaniem Niedderera fakt, że polski napastnik nie został postawiony na pierwszym miejscu sprawił, że monachijskiemu klubowi grożą bardzo nieprzyjemne rozmowy z Lewandowskim i Zahavim.

- Żądania płacowe Polaka na pewno nie zmniejszą się. Kto wie, może nawet Pini Zahavi rzuci na stół ofertę FC Barcelona albo Bayern złoży ofertę przedłużenia umowy o rok, a Lewy po prostu wyjdzie z pokoju - zaapelował.

loader

RadioZET.pl/Bild