Zamknij

Mane dostał pytanie o Lewandowskiego. Jego reakcja mówi wiele

Maciej Walasek
29.06.2022 15:07

Sadio Mane, który niedawno przeniósł się z Liverpoolu do Bayernu Monachium został zapytany o transferową sagę z Robertem Lewandowskim. Senegalczyk unikał pytania jak ognia, starając się przekonać dziennikarza, że "nie jest właściwą osobą", aby o tym mówić.

Sadio Mane
fot. CHRISTOF STACHE/AFP/East News

Sadio Mane i jego transfer do Bayernu Monachium przez wielu zostało odczytane jako znak, że mistrzowie Niemiec chcą w ten sposób wypełnić lukę po ewentualnym odejściu Roberta Lewandowskiego. W zeszłym tygodniu Senegalczyk został oficjalnie zaprezentowany w bawarskim klubem, z którym związał się do 2025 roku.

Dziennikarze serwisu fcbinside.de są przekonani, że to właśnie Mane przejmie pałeczkę po napastniku reprezentacji Polski. Sam zainteresowany nie chciał wypowiadać się na temat kapitana biało-czerwonych i zamieszania wokół jego przejściu do Barcelony.

Mane nie chce rozmawiać na temat transferu Lewandowskiego

"Jestem niewłaściwą osobą, by mówić o jego przyszłości lub o tym, co klub powinien teraz zrobić. Nie ulega wątpliwości, że Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych napastników na świecie" - cytuje jego słowa portal zeit.de.

W środę pojawiły się informacje o kolejnej ofercie, jaką Duma Katalonii złożyła za Lewandowskiego. Zdaniem niemieckich i hiszpańskich mediów Barca jest w stanie ściągnąć "Lewego" za 45 mln euro + pięć milionów bonusów.

loader

RadioZET.pl