Zamknij

"Lewandowski zirytowany ofertą Bayernu". Media: kluczowy tydzień ws. transferu

09.05.2022 08:01

Oferta, którą Bayern złożył Robertowi Lewandowskiemu zirytowała polskiego napastnika. Nie dostał podwyżki, a kontrakt był o rok krótszy, niż tego oczekiwał – pisze w poniedziałek kataloński "Sport".

"Lewandowski zirytowany ofertą Bayernu". Media: kluczowy tydzień ws. transferu
fot. Lu Yang/Xinhua News/East News

Bayern w tę niedzielę w obecności 75 tysięcy widzów świętował zdobycie tytułu mistrza Niemiec. Krótko po celebracji media z Hiszpanii wróciły do tematu negocjacji ws. kontraktu, które Bayern od dłuższego czasu prowadzi z Robertem Lewandowskim. Według „Sportu” Oliver Kahn i Hasan Salihamidzić chcą niebawem przedstawić ostateczną ofertę dla Polaka.

Władze Bayernu rozmawiały już z agentem Lewandowskiemu, Pinim Zahavim, ale nie przedstawiły żadnych konkretów. Do tego, nowa oferta, którą miałby otrzymać była na tyle niewystarczająca, że zirytowała Polaka. Klub z Bawarii nie zaproponował „Lewemu” podwyżki, tłumacząc się problemami finansowymi, a do tego kontrakt obowiązywałby tylko rok, a nie dwa, czego chciał kapitan polskiej kadry.

„Pini Zahavi uważa, że Bayern w końcu otworzy się na negocjacje. Ponadto jest przekonany, że transfer może zamknąć się w kwocie, która nie przekroczy 40 mln euro, czyli maksymalnej oferty, jaką Barça jest gotowa złożyć, aby zdobyć polskiego napastnika. Władze Barcelony są nastawione optymistycznie” – pisze „Sport” w poniedziałkowym wydaniu.

loader

RadioZET.pl/Sport