Lewandowski z golem w meczu z Bochum. Polak bije kolejny rekord

18.09.2021 16:53
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski zdobył bramkę w meczu Bayern - VfL Bochum. Napastnik reprezentacji Polski podwyższył prowadzenie Bawarczyków, trafiając na 5:0.

Robert Lewandowski musiał czekać na swoją bramkę do drugiej połowy. W pierwszych 45 minutach Bayern czterokrotnie trafiał do siatki VfL Bochum, ale ani razu na listę strzelców nie wpisał się reprezentant Polski.

33-latek dopiął swego w drugiej części gry. W 61. minucie Lewandowski wykorzystał zamieszanie w obronie drużyny gości i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.

Robert Lewandowski z golem w meczu z VfL Bochum. Polak pobił kolejny rekord [WIDEO]

To 13. mecz z rzędu, kiedy Lewandowski notuje gola u siebie. Ponadto Polak po raz pierwszy strzelił gola w ligowym starciu z VfL Bochum. Wcześniej napastnik Bayernu razem z Juppem Heynckesem i Muellerem mógł pochwalić się wynikiem 12. spotkań z rzędu z bramką strzeloną w roli gospodarza.