Zamknij

Lewandowski przyjechał do klubu autem wartym fortunę. Cena zwala z nóg

03.01.2022 11:15
Robert Lewandowski
fot. kolbert-press/Ulrich Gamel via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East News

Robert Lewandowski powrócił już do klubu po tym, jak ostatnie dni spędził na urlopie w Dubaju. Gwiazdor Bayernu Monachium przyjechał na indywidualny trening autem wartym fortunę.

Robert Lewandowski ma za sobą bardzo intensywny urlop. Najpierw gwiazdor Bayernu Monachium odebrał dwie nagrody podczas gali Globe Soccer Awards w Dubaju, następnie wziął udział w kilku spotkaniach z fanami, by wreszcie uczcić w Zjednoczonych Emiratach Arabskich rozpoczęcie Nowego Roku wraz z najbliższymi.

Po noworocznej imprezie Robert i Anna Lewandowscy musieli zakończyć urlop. W niedzielę kapitan reprezentacji Polski pojawił się już nawet na treningu w Bayernie. Pracował tam indywidualnie z trenerami wraz z Niemcem Joshuą Kimmichem.

Lewandowski przyjechał do klubu autem wartym fortunę. Cena zwala z nóg

Jak donoszą media bezpośrednio związane z Bawarczykami, "Lewy" spędził na zajęciach dwie godziny, zaś Kimmich - cztery.

Największą uwagę zwrócił jednak nie sam indywidualny trening Polaka, co jego samochód, którym przyjechał na sesję. Lewandowski usiadł za kółkiem Bentleya Continentala GT Convertible. Jego cena przekracza często 220 tysięcy euro, co w przeliczeniu na naszą walutę daje ponad milion złotych.

Co ciekawe, "motoryzacyjna kariera" polskiego napastnika rozpoczęła się od... Daewoo Matiza. Obecnie w jego garażu znajduje się kilka luksusowych pojazdów.

Zobacz także

RadioZET.pl/Twitter/Bayern & Germany