Zamknij

Lewandowski padł ofiarą oszustów. Bezwzględne działanie

25.01.2022 17:32
Robert Lewandowski
fot. SYLWIA DABROWA/Polska Press/East News

Robert Lewandowski padł ofiarą oszustów. Jak przekazała rzeczniczka piłkarza w rozmowie z "Przeglądem Sportowym", wizerunek napastnika Bayernu został bezprawnie wykorzystany w sieci.

Robert Lewandowski pojawia się w różnych reklamach, promując m.in. telefony komórkowe czy sieć telefoniczną. Jednak w ostatnim czasie w sieci można było zauważyć 33-latka w akcji promocyjnej innej firmy.

Chodzi tu o reklamy kasyn, gdzie potencjalni klienci są informowani, że jeśli wpłacą choćby złotówkę, dostaną bonus w postaci 8000 zł. Lewandowski znalazł się też w "materiale", w którym miałby zachęcać kibiców do zostania inwestorem PKN Orlen. Jednak wszystkie tego typu reklamy są zwyczajnym oszustwem. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Monika Bonadrowicz przestrzegła fanów napastnika.

Wizerunek Lewandowskiego wykorzystany przez oszustów w sieci

- To zwyczajne oszustwo. Nie chciałabym, aby ktokolwiek padł ofiarą tak nieuczciwych działań - mówiła rzeczniczka piłkarza Bayernu Monachium.

Wzięcie udziału w takim przedsięwzięciu grozi nie tylko utratą danych z komputera, ale także wykradnięciem pieniędzy z konta bankowego. Użytkownicy muszą uważać, w co klikają.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu wizerunek Lewandowskiego został wykorzystany przez oszustów, zachęcających do wejścia na stronę giełdy kryptowalut.

RadioZET.pl