Zamknij

Robert Lewandowski otwiera restaurację w centrum Warszawy. Pomaga mu syn Gessler

22.04.2021 16:36
Robert Lewandowski
fot. KARIM JAAFAR/AFP/East News

Robert Lewandowski z kolejnym biznesem. Reprezentant Polski i piłkarz Bayernu Monachium otworzy olbrzymią restaurację w samym sercu Warszawy. Napastnik współpracuje razem z synem Magdy Gessler.

Robert Lewandowski żyje swoją pasją, osiągając kolejne sukcesy. 32-latek nie spełnia się wyłącznie na boisku, ale i poza nim. Kapitan biało-czerwonych realizuje wiele biznesów, gdzie m.in. inwestuje w nieruchomości, strony internetowe czy może pochwalić się własną marką kawy. Jednak dla napastnika to ciągle mało i wkrótce piłkarz Bayernu otworzy swoją pierwszą restaurację.

W nowym projekcie towarzyszy mu Tadeusz Mueller, syn Magdy Gessler. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post opowiedział o szczegółach przedsięwzięcia. Okazuje się, że panowie przygotowują się do otwarcia baru sportowego w samym centrum Warszawy.

- To dosyć niemała restauracja. Będzie to sports bar w Browarach Warszawskich. Jest to miejsce, które wymyślił Jacek Trybuchowski, który zaprosił do współpracy naszego piłkarskiego idola – przyznał Mueller.

Robert Lewandowski otwiera restaurację. Pomaga mu syn Magdy Gessler

Otwarcie lokalu zaplanowano na przełom czerwca i lipca, a koncept będzie inspirowany kuchnią amerykańską, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

- To będzie prawdziwy sports bar z krwi i kości, gdzie można poczuć sportowego ducha walki. Miejsce dla fanów sportu, ale też dla ludzi, którzy chcą zjeść fajny obiad w rodzinnej atmosferze. Koncept będzie inspirowany amerykańską kuchnią, ale więcej nie mogę powiedzieć. Otwieramy w czerwcu/lipcu – tłumaczył.

Syn Magdy Gessler ujawnił, że będzie odpowiedzialny m.in. za stworzenie wyjątkowego menu. Jednocześnie zdradził, że restauracja będzie olbrzymia.

- Zajmuję się stworzeniem menu, koncepcji tego, jak to miejsce ma wyglądać, czym ma zaskakiwać gości. Całym formatem miejsca, co nie jest łatwe, bo miejsce jest bardzo duże, jest około 3,3 tys. m kw., trzy kuchnie – wyjaśnił.

Mueller dodał, że przez cały czas jest w kontakcie z Robertem Lewandowskim. Napastnik Bayernu uważnie śledzi postępy prac.

- Jest na łączach. Dostaje wszystkie materiały, wszystkie dania i daje feedback. Rola Roberta na kształt menu jest jeszcze przed nami. To wygląda tak, że my to przygotowujemy od jakiegoś czasu w kuchni zewnętrznej, tam powstaje cały koncept, robimy całe menu, robimy taste panele, gdzie próbujemy wszystkich tych dań. Udoskonalamy je, liczymy koszty, bo to jest najważniejsze w prowadzeniu restauracji. Rekrutujemy ludzi, dobieramy talerze. Teraz właśnie to wszystko się dzieje.  – wyjaśnił.

RadioZET.pl