Zamknij

Kibice Bayernu Monachium zapytani o Lewandowskiego. Te odpowiedzi szokują

Hubert Majewski
10.06.2022 16:54

Robert Lewandowski chciałby odejść z Bayernu Monachium. Podejście Polaka bardzo nie podoba się fanom mistrza Niemiec, którzy już teraz stwierdzają, że napastnik "niszczy swój legendarny status".

Robert Lewandowski
fot. RONNY HARTMANN/AFP/East News

Robert Lewandowski niedawno ogłosił, że zamierza opuścić Bayern Monachium. - Moja historia z Bayernem dobiegła końca. Po wszystkim, co się wydarzyło w ostatnich miesiącach, nie wyobrażam sobie dalszej dobrej współpracy - mówił na konferencji prasowej reprezentacji Polski.

Działacze Bayernu przekonują, że odejście "Lewego" jest wykluczone, jednak wydaje się, że transfer jest nieunikniony, a sam zawodnik w letnim okienku transferowym zostanie zakontraktowany przez Barcelonę.

Kibice Bayern Monachium wściekli na Lewandowskiego

Szum wokół Polaka sprawia, że kibice "Die Roten" są wściekli. "Jest niesamowicie niewdzięczny" - głosi oświadczenie fanklubu mistrzów Niemiec "Kuge Adelzhausen". Opinie oficjalnych grup kibicowskich Bayernu Monachium zebrał serwis sport1.de.

"Bez Bayernu nie byłby światowym piłkarzem. Nasz klub powinien pokazać piłkarskiemu światu, że żaden zawodnik nie jest nad klubem. Opinia naszych członków jest jasna: stracił reputację, stał się persona non grata i wyrządza sobie najwięcej krzywdy.” - czytamy. 

Fani z fanklubu "Floss" również nie pozostawiają suchej nitki na Lewandowskim. Coraz bardziej niszczy status legendy, który osiągnął. Powinien bardziej docenić klub, który mu to wszystko umożliwił. Zniszczył aurę, którą nabył. Byłby wyżej od Robbena, Ribery'ego czy Schweinsteigera, ale to zrujnował"  - twierdzą.

loader

RadioZET.pl/sport1.de