Zamknij

Lewandowscy pokazali zdjęcie z wakacji. Wiadomo, gdzie dokładnie przebywają

16.05.2022 16:06
Robert i Anna Lewandowscy
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Robert Lewandowski ma za sobą kolejny udany sezon klubowy. Po nim przyszedł czas na naładowanie baterii. Kapitan reprezentacji Polski wybrał się razem z rodziną na wakacje do Turcji. Wiadomo, w jakim dokładnie hotelu przebywa napastnik Bayernu Monachium.

Bayern Monachium w sobotę zakończył już swój sezon, a Robert Lewandowski wykorzystał pierwszą wolną chwilę do wyjazdu na wakacje. Nic dziwnego, bowiem w mediach nie ustają plotki na temat ewentualnego odejścia Polaka z Bawarii jeszcze tego lata. Najwięcej mówi się o przeprowadzce do Barcelony.

W poniedziałek napastnik FCB wstawił na swojego Instagrama zdjęcie z Turcji. Na wakacje, prócz żony "Lewego" Anny i ich dwójki dzieci, poleciała też siostra piłkarza - Milena Lewandowska-Miros.

Lewandowscy pokazali zdjęcie z wakacji

Na swoim Instagramie kapitan reprezentacji Polski pochwalił się wspólnym zdjęciem z żoną, ale wcześniej Anna Lewandowska wrzucała już na swoje Instastories filmiki z porannego treningu. To z nich mogliśmy się dowiedzieć, gdzie i z kim dokładnie przebywa rodzina Lewandowskich.

Robert i Anna z dziećmi mieszkają w luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu Regnum Carya Golf & Spa Resort. Cena za jeden nocleg dla dwóch dorosłych osób i dwójkę dzieci waha się między 700 a 1000 euro.

Przypomnijmy, że po wypoczynku Roberta Lewandowskiego czekają przygotowania do najbliższych meczów reprezentacji Polski w Lidze Narodów UEFA. Pierwsze spotkanie z Walią już w środę 1 czerwca o godzinie 18:00 na Tarczyński Arena we Wrocławiu.

Lewandowscy
fot.

RadioZET.pl/Instagram