Zamknij

Ujawniono kulisy prób transferowych Lewandowskiego do Realu. "Był zdegustowany"

16.12.2021 13:26

Francuski dziennikarz Romain Molina w rozmowie z Eleven Sports odsłonił kulisy rozmów menedżera Roberta Lewandowskiego w sprawie transferu napastnika do Realu Madryt. Pini Zahavi miał być zawiedziony niepowodzeniem.

Robert Lewandowski
fot. INA FASSBENDER/AFP/East News

Robert Lewandowski od kilku lat próbuje opuścić Bayern Monachium i podpisać kontrakt z Realem Madryt. Między innymi po to właśnie kapitan reprezentacji Polski nawiązał współpracę z jednym z najpopularniejszych menedżerów piłkarskich na świecie Pinim Zahavim.

Dziennikarz śledczy Romain Molina ujawnił, że izraelski agent darzy Lewandowskiego dużym szacunkiem. - Wiem, że Pini mówi o nim dobre rzeczy. Uważa go za bardzo inteligentnego człowieka. Darzy go ogromnym szacunkiem w przeciwieństwie do wielu innych. O ile z Lewandowskim mu się nie udało, to Zahavi załatwił transfer Davida Alaby z Bayernu do Madrytu. Znam wiele osób z jego otoczenia. Osobiście z Pinim nigdy nie rozmawialiśmy o Lewandowskim. Wiem jednak, że wiele razy podkreślał duży szacunek dla Lewandowskiego - podkreślał Francuz w wywiadzie dla Eleven Sports.

Dziennikarz ujawnił kulisy rozmów transferu Lewandowskiego do Realu

W dalszej części rozmowy Molina wytłumaczył, że Zahavi nie tylko ceni napastnik Bayernu jako piłkarza, ale również jako człowieka. Ponadto zdradził, że kiedy rozmowy na temat transferu "Lewego" do Realu upadły, Zahavi był zawiedziony.

- Zahavi jest dość skąpy, jeśli chodzi o komplementy, więc kiedy mówi w obecności swoich przyjaciół, że był zdegustowany tym, że nie udało mu się dopiąć transferu Lewandowskiego do Realu, to wiele znaczy. Bardziej niż dla siebie Zahavi chciał to zrobić dla Lewandowskiego właśnie, ponieważ ma bardzo wysokie mniemanie o nim - kontynuował.

Romain Molina to dziennikarz śledczy, który głównie zajmuje się odsłanianiem gorszej strony świata futbolu, prezentując fakty na temat korupcji i oszustw. Sam nazywa to swoją misją.

loader

RadioZET.pl