Zamknij

Krzysztof Piątek wystawiony na sprzedaż? Hertha chce gracza Realu

22.12.2020 09:34
Krzysztof Piątek
fot. Frank Hoermann/SVEN SIMON/Imago Sport and News/East News

Krzysztof Piątek może zmienić barwy klubowe – informuje tuttomercatoweb.com. Według doniesień serwisu Hertha Berlin chce sprzedać reprezentanta Polski i ściągnąć do siebie Lukę Jovicia z Realu Madryt.

  • Krzysztof Piątek może opuścić Herthę Berlin;
  • Niemiecki klub nie jest zadowolony z formy Polaka;
  • W miejsce Piątka władze Herthy chcą ściągnąć Lukę Jovicia z Realu Madryt.

Krzysztof Piątek może odejść z Herthy Berlin. Niemiecki klub, który nie jest zadowolony z formy reprezentanta Polski, szuka wzmocnień w zimowym okienku transferowym. Warto zaznaczyć, że po tym, jak Jhon Cordoba doznał kontuzji, 25-latek często pojawia się w podstawowym składzie, ale nie wykorzystuje swoich szans.

Zdaniem dziennikarzy portalu tuttomercatoweb.com napastnik wkrótce ma zostać wystawiony na sprzedaż. Według nich ekipa prowadzona przez Bruno Labbadię w miejsce Piątka zamierza sprowadzić Lukę Jovicia z Realu Madryt.

Krzysztof Piątek zimą opuści Herthę?

- Hertha szuka wzmocnień w styczniowym okienku. Rozpoczęły się już negocjacje z Luką Joviciem, napastnikiem Realu Madryt. To pomysł, który wraca po letnich próbach kontaktu – czytamy w serwisie.

Krzysztof Piątek doceniony w Niemczech. Pierwsze takie wyróżnienie

Zielone światło na transfer Krzysztofa Piątka dać miał sam trener zespołu. Jednak nie tylko Hertha widziałaby u siebie chorwackiego piłkarza. Zainteresowany Joviciem jest także AC Milan.

A co stałoby się z Piątkiem, gdyby piłkarz Realu faktycznie przeszedł do niemieckiego klubu? Polak znajduje się na celowniku Fiorentiny. – W obliczu odpowiedniej oferty, Hertha pozwoliłaby odejść Polakowi bez zbytniego żalu – podkreślili dziennikarze.

RadioZET.pl/