Klara Lewandowska trenuje boks: "Fighterki" [WIDEO]

06.06.2020 10:21
Klara Lewandowska trenuje boks
fot. Anna Lewandowska/Instagram

Klara Lewandowska na początku maja obchodziła 3. urodziny, a dwa dni później świętowała narodziny swojej siostry Laury. Pierwsza z córek Roberta i Anny Lewandowskich już wykazuje zainteresowanie aktywnym trybem życia i wraz z mamą trenuje boks.

Robert i Anna Lewandowscy są sportowcami, a zatem dość naturalnie w takim duchu wychowują Klarę. Można być pewnym, że i u Laury, kiedy tylko zacznie chodzić, będą próbowali zaszczepić miłość do aktywności fizycznej.

Jedna z najpopularniejszych polskich par chętnie publikuje w sieci nagrania z zabaw ze starszą z córek. Niedawno Robert pochwalił się umiejętnościami Klary w wykonywaniu rzutów karnych. Niespełna 3-letnia wtedy dziewczynka pewnie wykonała jedenastkę i pokonała "Lewego". - Mistrzyni karnych. Ciekawe po kim to ma? - pytał kapitan reprezentacji Polski. Teraz jego żona Anna Lewandowska postanowiła pobawić się z dzieckiem w trening bokserski.

Klara Lewandowska trenuje boks z mamą Anną [WIDEO]

Klara wymierzyła serię ciosów w okolice klatki piersiowej i głowy trenerski. Wszystkie wylądowały na gardzie, dzięki czemu Ania wyszła z tego starcia bez szwanku. Klarze również nic się nie stało.

Robert Lewandowski w sobotę ponownie wybiegnie na boisko. O godz. 15:30 Bawarczycy zmierzą się z zajmującymi 5. miejsce w tabeli Bundesligi "Aptekarzami". Mecz Bayer Leverkusen - Bayern Monachium na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl