Zamknij

Awantura na treningu Herthy Berlin. Kolega Piątka rzucił się na trenera

07.10.2021 14:37
Hertha Berlin
fot. Matthias Koch via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East

Kevin Prince Boateng nie wytrzymał na jednym z treningów Herthy Berlin. Klubowy kolega Krzysztofa Piątka rzucił się na trenera Pala Dardaia.

Kevin Prince Boateng słynie z twardego charakteru, dając do zrozumienia, że lubi walczyć o swoje. W ostatnim czasie na własnej skórze odczuł to szkoleniowiec zespołu Pal Dardai. W czasie zajęć 34-latkowi nie przypadły do gustu decyzje Węgra, które jego zdaniem nie wpływały dobrze na drużynę.

Oliwy do ognia dolała sytuacja, kiedy Dardai anulował gola strzelonego przez napastnika. Boateng natychmiast ruszył w stronę trenera, wykrzykując, że ten zawsze "gwiżdże przeciwko nim", ale ten odpowiedział mu, że znajdował się na spalonym.

Awantura na treningu Herthy Berlin. Boateng ruszył na trenera

- Nie możemy rozmawiać o złych decyzjach? Nie? Czyli pozwalasz na wszystko? - cytuje słowa piłkarza "Bild". Po wymianie zdań kolegę z zespołu musiał uspokajać David Selke.

To nie poprawia atmosfery w Hercie Berlin, która staje się coraz gorsza i nic nie zwiastuje na to, że nastroje zawodników mogą się poprawić. Patrząc na tabelę Bundesligi, berlińczycy w ostatnich meczach przegrali z RB Lipsk 0:6 i z Freiburgiem 1:2. Drużyna zajmuje dopiero 14. miejsce i ma tylko sześć punktów na swoim koncie.

RadioZET.pl