Zamknij

Szef Bayernu odpowiada Lewandowskiemu. "Powinien doceniać to co ma u nas"

30.05.2022 19:03
Oliver Kahn
fot. Eibner-Pressefoto/Sascha Walther via www.imago-images.de/Imago S/East News

Bayern Monachium szybko zareagował na wypowiedź Roberta Lewandowskiego. Szef Bawarczyków Oliver Kahn publicznie odniósł się do słów kapitana reprezentacji Polski.

Robert Lewandowski w poniedziałkowe popołudnie nie pozostawił złudzeń co do swojej przyszłości. - Mogę potwierdzić, że moja przygoda z Bayernem Monachium dobiegła końca. Po tym wszystkim, co wydarzyło się w ostatnich miesiącach, nie wyobrażam sobie dalszej współpracy - mówił na konferencji prasowej przed meczem Ligi Narodów z Walią.

Wypowiedź kapitana reprezentacji Polski odbiła się szerokim echem w mediach. Jedną z osób, która publicznie skomentowała słowa "Lewego" jest szef Bayernu Monachium Oliver Kahn. Legendarny bramkarz Bawarczyków nie krył żalu do Polaka.

Kahn reaguje na słowa Lewandowskiego

- Nie wiem, dlaczego Robert wybrał taką drogę. Takie wypowiedzi publiczne nikomu nie pomogą. Robert został w Bayernie dwukrotnie najlepszym piłkarzem świata. Powinien doceniać to, co ma w Bayernie. Szacunek to nie jest droga jednokierunkowa - mówił w niemieckim Sport1.

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski ma ważny kontrakt do 30 czerwca 2023 roku. Może podjąć decyzję o odejściu najwcześniej w styczniu 2023 roku. 

RadioZET.pl/Sport1