Zamknij

Słynny aktor jak Robert Lewandowski. Polak ma sobowtóra

05.01.2022 11:43
Robert Lewandowski i Hugh Jackman
fot. GIUSEPPE CACACE/AFP/East News

"GQ Magazine" opublikował zdjęcie słynnego aktora, Hugh Jackmana, świeżo po wizycie u fryzjera. Relację magazynu szybko podchwycił Bayern Monachium, który przekazał dalej post czasopisma, oznaczając przy zdjęciu... Roberta Lewandowskiego. Jackman wygląda bowiem na tej fotografii jak sobowtór kapitana reprezentacji Polski. Zgadzacie się?

Robert Lewandowski to fenomenalny piłkarz, kapitan i kolega z drużyny, o czym wielokrotnie przekonywaliśmy się, oglądając relacje z jego meczów. Chociaż napastnik reprezentacji Polski świetnie prezentuje się przed kamerami i często daje show widzom przed odbiornikami, to robi to jako zawodnik, a nie aktor. Podobieństwa są jednak liczne, a biorąc pod uwagę wszechstronność gwiazdora Bayernu Monachium niewykluczone, że kiedyś zobaczymy go w jakiejś roli w serialu bądź filmie.

Wielu osobom już teraz mogło przywidzieć się jednak, że widzi w kinie bądź telewizji Roberta Lewandowskiego. Do mediów społecznościowych trafiło bowiem zdjęcie słynnego aktora, Hugh Jackmana, który wygląda niemal identycznie jak polski supersnajper. Wydaje się, że jest świeżo po wizycie u fryzjera.

Hugh Jackman jak Robert Lewandowski. Polak ma sobowtóra

Temat szybko podchwycił klub 33-latka, Bayern, który przekazał dalej fotografię opublikowaną przez "GQ Magazine" i napisał. "«Robert Lewandowski», w roli głównej Hugh Jackman", żartując, że słynny australijski artysta bierze udział w nagrywaniu filmu biograficznego naszego reprezentanta.

Jackman znany jest przede wszystkim z występów w takich ekranizacjach jak "Kod dostępu", "Wolverine" czy seria "X-manów". Kto wie, może w przyszłości Australijczyk dołoży do swojej filmografii występ w roli Roberta Lewandowskiego?

RadioZET.pl/GQ Magazine, Bayern Monachium