Hertha - Union: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Piątka?

22.05.2020 20:30
Hertha - Union

Hertha - Union Berlin NA ŻYWO w TV i online! Transmisja i live stream z derbów Berlina w ramach 27. kolejki Bundesligi. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i internecie obejrzeć spotkanie Hertha - Union z udziałem Krzysztofa Piątka i Rafała Gikiewicza. Mecz Hertha - Union Berlin już w piątek, 22 maja.

Mecz Hertha - Union LIVE. Wznowienie rozgrywek Bundesligi, po przerwie związanej z pandemią koronawirusa, okazało się dla obu berlińskich drużyn doświadczeniem przeciwstawnym. Beniaminek przegrał z liderem Bayernem Monachium 0:2, a Hertha pod wodzą nowego trenera Bruno Labbadii nieoczekiwanie rozbiła Hoffenheim 3:0. Niestety Krzysztof Piątek rozpoczął ten mecz na ławce rezerwowych, a jego zastępca Vedad Ibisević zdobył jednego z goli.

Dzięki trzem punktom to Hertha przystąpi do derbów Berlina z wyższej pozycji. Aktualnie jest 11., a Union 12, ale różnica między tymi zespołami wynosi tylko jeden punkt, a zatem błyskawiczna zmiana jest jak najbardziej możliwa.

W poprzedniej kolejce Rafał Gikiewicz nie zdołał zatrzymać Roberta Lewandowskiego, który pokonał go z rzutu karnego. Być może teraz bramkarz biało-czerwonych stanie do walki z innym swoim kolegą z drużyny narodowej. Pozycja Krzysztofa Piątka u Bruno Labbadii jest niepewna, ale trudno przewidzieć, czy 35-letni Ibisević zdoła rozegrać drugie spotkanie w ciągu sześciu dni, po tak długiej przerwie.

Mecz Hertha - Union: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i ONLINE

Mecz Hertha BSC - Union Berlin w 27. kolejce Bundesligi odbędzie się w piątek 22 maja o godz. 20:30. Transmisja TV w Canal+ Sport i online na stronie canalplussport.pl lub na player.pl.