Zamknij

Gwiazda Bayernu dojeżdża na treningi z mamą. "Dziękuję jej, że mnie podwozi"

10.03.2021 14:12
Gwiazda Bayernu dojeżdża na treningi z mamą. "Dziękuję jej, że mnie podwozi"
fot. CHRISTOF STACHE/AFP/East News

Jamal Musiala, 18-letni zawodnik Bayernu Monachium, pomimo tego, że regularnie dostaje minuty w meczach mistrza Niemiec i właśnie podpisał z nim nowy kontrakt, dojeżdża na treningi z mamą. -Dziękuję jej, że jest na tyle miła, że mnie podwozi. Dopiero pracuję nad prawem jazdy – stwierdził Musiala.

  • Jamal Musiala trafił od młodzieżowych drużyn Bayernu Monachium w lipcu 2019 roku. Szybko awansował do pierwszej drużyny
  • W swoje 18 urodziny dostał od Bayernu prezent w postaci nowego kontraktu. Będzie zarabiał 5 milionów euro na sezon
  • Choć klub w ramach współpracy z Audi musi dać mu samochód, młodego piłkarza na treningi wozi mama. “Jestem jej wdzięczny” – przyznaje Musiala

Jamal Musiala dodał, że jest w trakcie nauki do egzaminu na prawo jazdy. - Czekam na to, by samemu jeździć. Póki co, podwozi mnie mama. Bardzo się cieszę, że jest na tyle miła, by mnie wozić – przyznał szczerze Musiala. Niebawem nastolatek ma otrzymać samochód od klubu. - Nie mam pojęcia, które auto dostanę. Oby jeździło i miało dobre nagłośnienie w środku – stwierdził młody piłkarz.

W ubiegłym tygodniu Musiala podpisał pięcioletni kontrakt z Bayernem Monachium. To jego pierwsza tego typu seniorska umowa. Musiala będzie zarabiał pięć milionów euro za sezon.

Do tej pory Musiala wystąpił w Bayernie 27 razy. W meczu z Lazio strzelił swojego pierwszego gola w Lidze Mistrzów. Musiala urodził się w Stuttgarcie, a szkolił w Chelsea. Występował nawet w reprezentacji Angli U-21, ale ostatecznie wybrał grę dla Niemiec.

RadioZET.pl/AFP