Union - Bayern: Gole Lewandowskiego. Zobacz dwie bramki Polaka [WIDEO]

30.10.2021 18:02
gole Lewandowskiego z Unionem

Robert Lewandowski zdobył dwa gole, a Bayern pokonał na wyjeździe Union Berlin 5:2. Zobacz trafienia Polaka.

Robert Lewandowski pojawił się w wyjściowym składzie meczu Union - Bayern. Napastnik reprezentacji Polski otworzył wynik meczu w 15. minucie z rzutu karnego.

Wcześniej sędzia podyktował jedenastkę w momencie, gdy piłka po strzale Leroya Sane, trafiła w rękę Jaeckela. Arbiter bez wahania wskazał na "wapno". Do karnego podszedł nie kto inny, tylko Lewandowski. 33-latek zaskoczył bramkarza gospodarzy i pewnie wpakował futbolówkę do siatki.

Dwa gole Lewandowskiego z Unionem Berlin [WIDEO]

Kapitan polskiej kadry ponownie na listę strzelców wpisał się w 23. minucie. Przy rzucie wolnym sprzed pola karnego rywale ustawili mur, a przy piłce poza Polakiem stanął Kimmich i Mueller. Dwójka niemieckich raczy krótko rozegrała futbolówkę między sobą, a Lewy popisał się precyzyjnym strzałem.

Ostatecznie Bayern pokonał Union 5:2 i zachował pozycję lidera Bundesligi. Punkt mniej ma druga Borussia Dortmund.