Hat-trick Roberta Lewandowskiego w Kolonii. Gole "kopiuj-wklej" Polaka

15.01.2022 17:25
Gol Roberta Lewandowskiego z Koeln

Robert Lewandowski zdobył 21., 22 i 23. gola w tym sezonie Bundesligi. Polski napastnik już w 10. minucie otworzył wynik spotkania 19. kolejki z FC Koeln, a dwa trafienia dołożył w drugiej połowie. Zobacz WIDEO bramek Lewandowskiego!

Robert Lewandowski po 18 kolejkach Bundesligi miał na swoim koncie 20 goli. O trzy trafienia wyprzedzał napastnika Bayeru Leverkusen Patrika Schicka, a o pięć Erlinga Brauata Haalanda z BVB, który w piątek dwa razy znalazł drogę do siatki Freiburga. Polak nie pozostał obojętny na dokonania Norwega i również powiększył swój dorobek strzelecki.

FC Koeln - Bayern: Gol Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

Kapitan biało-czerwonych już w 10. minucie otworzył wynik meczu w Kolonii. "Lewy" dostał piłkę od Thomasa Muellera i z bliska pokonał Marvina Schwaebe. Początkowo arbiter liniowy wskazał pozycję spaloną, ale po wideoweryfikacji sędzia główny uznał to trafienie.

FC Koeln - Bayern: Gol Corentina Tolisso [WIDEO]

Znacznie bardziej widowiskowy był gol Corentina Tolisso. Bawarczycy rozegrali piękną akcję z lewej do prawej strony, wreszcie Mueller dograł do Francuza, a ten huknął nie do obrony z linii pola karnego. To jego pierwsza bramka w tym sezonie.

FC Koeln - Bayern: Drugi gol Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

Wynik na 3:0 dla Bayernu podwyższył Lewandowski, ustrzeliwszy tym samym dublet. Polak wykorzystał prostopadłe podanie od Leroya Sane.

FC Koeln - Bayern: Trzeci gol Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

Czwarty w tym meczu gol, a trzeci kapitana biało-czerwonych, był bliźniaczo podobny. Znów zagrywał Sane, a Lewandowski lewą nogą wykończył indywidualną akcję Niemca. Ta bramka to trafienie nr 300 Polaka w Bundeslidze.

Bayern wygrał 4:0.