Zamknij

Cristiano Ronaldo zastąpi Roberta Lewandowskiego? Sensacyjne doniesienia

17.02.2022 11:17

Od jakiegoś czasu sporo mówi się na temat odejścia Cristiano Ronaldo z Manchesteru United. W środę brytyjskie media doniosły, że Portugalczykiem poważnie interesuje się... Bayern Monachium! Co więcej, popularny "CR7" miałby zastąpić tam Roberta Lewandowskiego!

Cristiano Ronaldo i Robert Lewandowski
fot. OLI SCARFF/AFP/East News; Fei LipuĄ/Xinhua News/East News

W ostatnim czasie Manchester United prezentuje się poniżej oczekiwań, co frustruje Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie ukrywa w wywiadach, że jest niezadowolony z tego, jak do wykonywania swoich obowiązków m.in. na treningach podchodzą jego koledzy z drużyny.

Nic więc dziwnego, że światowe media coraz częściej rozpisują się na temat możliwości odejścia popularnego "CR7" z Old Trafford. W środę podobne ustalenia przekazał "The Sun".

Cristiano Ronaldo zastąpi Roberta Lewandowskiego? Sensacyjne doniesienia

- Ronaldo jest naprawdę rozdarty jeśli chodzi o przyszłość. Nie pragnie niczego bardziej niż zdobywania trofeów w United, ale w tej chwili wydaje się to nierealne. On nie chce spędzić ostatnich lat kariery na grze w środku tabeli - ujawnił informator brytyjskiego dziennika.

Jego zdaniem zatrudnieniem Ronaldo interesują się w Paris Saint-Germain, AS Roma czy... Bayernie Monachium. Przypomnijmy, że latem Robertowi Lewandowskiemu pozostanie już tylko rok do końca kontraktu z drużyną z Bawarii, w związku z czym od dłuższego czasu spekuluje się, że Polak może opuścić szeregi swojego obecnego zespołu. Teraz okazuje się, że mógłby zastąpić go w nim sam Cristiano.

Na odpowiedź niemieckich mediów nie trzeba było długo czekać. Zdecydowana większość podważa domysły "The Sun", argumentując to "brakiem sensu" takiego transferu oraz sugerując, że władze Bayernu nie byłyby raczej w stanie spełnić finansowych oczekiwań ikony światowego futbolu.

loader

RadioZET.pl/The Sun