Zamknij

Bayern zabrał głos ws. Hansiego Flicka. Jest oficjalny komunikat

18.04.2021 14:46
Bayern Monachium
fot. PAP/EPA

Bayern Monachium w oficjalnym komunikacie odniósł się do ostatnich słów Hansiego Flicka, który publicznie przyznał, że wraz z końcem sezonu chce odejść z Bayernu Monachium. - Będziemy rozmawiać dopiero po meczu z Mainz - czytamy w oświadczeniu.

Bayern Monachium potwierdził, że Flick zwrócił się z prośbą o rozwiązanie kontraktu wraz z końcem sezonu. Ustalił jednak z trenerem, że sprawą zajmie się dopiero po meczu z Mainz, by nie wybijać z rytmu drużyny, która wciąż walczy o mistrzostwo Niemiec.

W komunikacie Bawarczycy podkreślili, że nie pochwalają decyzji Flicka, by upubliczniać swoją decyzję już po meczu z Wolfsburgiem i utrzymali, że sprawą zajmą się dopiero po wspomnianym starciu z Mainz, do którego dojdzie 24 kwietnia. Wcześniej Bayern zagra jeszcze z Bayerem Leverkusen.

Hansi Flick przejmie reprezentację Niemiec?

Hansi Flick jest głównym kandydatem do objęcia reprezentacji Niemiec, z która po Euro 2021 rozstanie się Joachim Loew. Flick ma za sobą bardzo udaną przygodę w roli szkoleniowca Bayernu. W poprzednim sezonie zdobył z klubem mistrzostwo, Puchar Niemiec i Ligę Mistrzów. W tym dołożył Superpuchar Europy, Superpuchar Niemiec i Klubowe Mistrzostwo Świata.