Zamknij

Bayern przekreślił Lewandowskiego. Usunął go z materiałów promocyjnych

Andreas Nicolaides
29.06.2022 12:24
Robert Lewandowski
fot. IMAGO/Imago Sport and News/East News

Bayern Monachium ogłosił porozumienie z firmą Konami, na mocy którego producent gry eFootball będzie mógł korzystać z licencji mistrzów Niemiec. W materiale promocyjnym próżno szukać Roberta Lewandowskiego, co jasno sugeruje, że kapitan reprezentacji Polski w nadchodzącym sezonie nie będzie już graczem Bawarczyków.

Na filmie promującym współpracę Konami i Bayernu Monachium zobaczyć możemy wszystkie największe gwiazdy Bayernu. Wśród nich są Thomas Mueller, Manuel Neuer czy Joshua Kimmich. Jest też Serge Gnabry, który podobnie jak Lewandowski, łączony jest z przenosinami do innego klubu. To sugeruje, że o ile Bawarczycy liczą jeszcze na reprezentanta Niemiec, ze stratą Lewandowskiego się pogodzili. Trudno bowiem inaczej wytłumaczyć kompletne pominięcie największej gwiazdy w tego typu promocji.

Bayern Monachium w grze eFootball bez Lewandowskiego

Przypomnijmy, że Lewandowski od kilku tygodni bardzo mocno łączony jest z przenosinami do Barcelony. Napastnik sam wielokrotnie i to publicznie podkreślał, że nie zamierza grać więcej dla Bayernu i jego życzeniem jest, by latem tego roku zmienić klub.

Zgodnie z najnowszymi informacjami Barcelona złożyła Bayernowi ofertę opiewającą na 40 milionów euro plus bonusy. Niewykluczone, że mistrzowie Niemiec zaakceptują tę propozycję. Wcześniej bowiem spekulowano, że byliby skłonni pozwolić odejść Polakowi za kwotę oscylującą w granicach 50 milionów.

RadioZET.pl