Bayern - Hoffenheim: Cudowny gol Lewandowskiego. Ależ huknął! [WIDEO]

23.10.2021 17:40
Robert Lewandowski

Bayern - Hoffenheim: Bayern Monachium pokonał u siebie Hoffenheim 4:0 w meczu dziewiątej kolejki Bundesligi. Pięknego gola na 2:0 zdobył dla Bawarczyków Robert Lewandowski. Zobacz WIDEO cudownej bramki kapitana reprezentacji Polski!

1. Bayern - Hoffenheim: Gol Serge'a Gnabry'ego
  2. Bayern - Hoffenheim: Gol Roberta Lewandowskiego
  3. Bayern - Hoffenheim: Gol Erica Maxima Choupo-Motinga
  4. Bayern - Hoffenheim: Gol Kingsleya Comana
  5. Bayern - Hoffenheim: Wynik meczu Bundesligi

Gol na 1:0 dla Bayernu Monachium w meczu z Hoffenheimem padł już w 16. minucie spotkania.

Bayern - Hoffenheim: Gol Serge'a Gnabry'ego

Bawarczycy rozgrywali na przedpolu "Wieśniaków" fantastyczną zespołową akcję, gdy nagle Jamal Musiala przyspieszył grę podaniem na prawą stronę do Serge'a Gnabry'ego, a skrzydłowy FCB wpakował piłkę w lewy dolny róg bramki.

Bayern - Hoffenheim: Gol Roberta Lewandowskiego

Bramka na 2:0 dla monachijczyków była autorstwa Roberta Lewandowskiego. Polak rozegrał z Thomasem Muellerem piękną, dwójkową akcję, po czym huknął z okolic 22. metra na bramkę Hoffenheimu, nie dając przy tym szans bramkarzowi Oliverowi Baumannowi.

Bayern - Hoffenheim: Gol Erica Maxima Choupo-Motinga

Gol na 3:0 padł dopiero w 82. minucie. Andrej Kramaric wybił piłkę z własnego pola karnego tak, że ta trafiła w plecy Dayota Upamecano, a potem wprost pod nogi Erica Maxima Choupo-Motinga, zmiennika Muellera, który z najbliższej odległości się już nie pomylił.

Bayern - Hoffenheim: Gol Kingsleya Comana

Kolejne trafienie padło zaledwie pięć minut później. Francuz Upamecano zagrał długą piłkę do swojego rodaka, Kingsleya Comana (zmienił Musialę), a ten po krótkim rajdzie pewnie wpakował piłkę do siatki.

Bayern - Hoffenheim: Wynik meczu Bundesligi

Ostatecznie Bayern Monachium pokonał Hoffenheim 4:0 w meczu dziewiątej kolejki Bundesligi. W następnej kolejce Bawarczycy zmierzą się na wyjeździe z Unionem Berlin, zaś "Wieśniaki" podejmą u siebie Herthę.