Bayern - Eintracht: Niecodzienna transmisja w Polsce. Kibice dostali wybór

23.05.2020 10:09
Bayern - Eintracht TRANSMISJA
fot. PAP/EPA

Mecz Bayern - Eintracht będzie transmitowany w dwóch kanałach jednej stacji. To ukłon w stronę kibiców, którzy będą mogli wybrać, czy chcą obejrzeć mecz z oryginalnym dźwiękiem, czy sztucznie wygenerowanej atmosfery pełnych trybun. Mecz Bayern - Eintracht na żywo na sport.radiozet.pl. Transmisja Bayern - Eintracht - sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć mecz.

Transmisja Bayern - Eintracht będzie dostępna w Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2. Jak poinformował na Twitterze redaktor naczelny stacji, Patryk Mirosławski, obie transmisje będą się znacząco różnić. Na Eleven Sports 1 kibice będą mogli obejrzeć mecz Bayern - Eintracht z oryginalnym dźwiękiem (puste trybuny) i komentarzem. Na drugim kanale natomiast spotkanie będzie można śledzić z dźwiękiem imitującym atmosferę pełnych trybun (plus oczywiście komentarzem).

Bayern - Eintracht: Transmisja w dwóch kanałach Eleven Sports

- Eksperyment Eleven i Bundesligi. O 18:25 pokażemy na żywo mecz Bayern - Eintracht na 2 kanałach jednocześnie: w ES1 mecz z oryginalnym dźwiękiem + komentarz Eleven. w ES2 mecz z dźwiękiem imitującym atmosferę pełnych trybun + komentarz Eleven. Jestem ciekaw jutro opinii widzów - przekazał Mirosławski na Twitterze.

Bayern - Eintracht: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Bundesligi?

Transmisja Bayern - Eintracht na żywo. Mecz w TV i online

Mecz Bayern - Eintracht odbędzie się w ramach 27. kolejki Bundesligi. Bawarczycy przystąpią do tego spotkania jako liderzy tabeli, w której mają cztery punkty przewagi nad drugą Borussią Dortmund. Eintracht Frankfurt zajmuje dopiero 13. miejsce i jest jednym z największych rozczarowań tego sezonu. Drużyny w poprzedniej kolejce przegrała z Borussią Moenchengladbach i ma tylko pięć "oczek" przewagi nad strefą spadkową.

Mecz Bayern - Eintracht na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik live od godz. 18.30.

RadioZET.pl/AN