Zamknij

Lewandowska w GRZ: "Jestem przekonana, że Robert pobije rekord"

20.05.2021 17:53
Robert i Anna Lewandowscy
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Anna Lewandowska była w czwartek popołudniowym Gościem Radia ZET. Trenerka personalna i dietetyczka porozmawiała z Damianem Michałowskim m.in. na temat szansy Roberta Lewandowskiego na pobicie rekordu legendarnego Gerda Muellera w liczbie bramek strzelonych w jednym sezonie. Sportsmenka wyznała, że jest przekonana, iż "Lewy" osiągnie ten cel.

Anna Lewandowska w popołudniowym Gościu Radia ZET odniosła się w rozmowie z Damianem Michałowskim m.in. do pobicia przez  Roberta Lewandowskiego rekordu Gerda Muellera w liczbie strzelonych goli w jednym sezonie. Przypomnijmy, że przed ostatnią kolejką Bundesligi "Lewy" ma zdobytych 40 goli, czyli dokładnie tyle samo co Mueller.

Znana trenerka personalna i dietetyczka wyznała, że bardzo wspiera swojego męża w dążeniu do pobicia rekordu i jest przekonana, że uda mu się to zrobić. - Wy też trzymajcie mocno kciuki! - powiedziała.

Anna Lewandowska w GRZ: "Jestem przekonana, że Robert pobije rekord"

Na pytanie, czy w domu rozmawia ze snajperem Bayernu Monachium np. właśnie o rekordzie, odpowiedziała twierdząco.

- Oczywiście, że rozmawiamy na ten temat. Nasze życie to jest tak naprawdę piłka, ale w domu skupiamy się przede wszystkim na naszej rodzinie. Dla Roberta zresztą największym wsparciem psychicznym są dzieci - pójście z Klarą na rowerek czy też na huśtawki jest dla niego najlepszą z opcji na "oczyszczenie" swojej głowy - wyznała Lewandowska w Radiu ZET.

Anna Lewandowska o Robercie jako wspólniku: "Zadaje bardzo dużo pytań"

W dalszej części rozmowy Damian Michałowski dopytał sportsmenkę o planowany wspólny projekt biznesowy, jaki Anna ma stworzyć wkrótce wraz z Robertem Lewandowskim.

- Nie chcę na razie zbyt wiele zdradzać, bo pracujemy nad tym projektem już od ponad roku, ale więcej szczegółów pojawi się nawet w przeciągu kilku dni - wyjawiła. A jakim wspólnikiem dla 32-latki jest "Lewy"?

- Przede wszystkim wymagającym. Zadaje bardzo dużo pytań, na które trzeba znać odpowiedź - śmiała się Lewandowska.

Lewandowska pojedzie na mecz Roberta do Niemiec? "Pojawił się taki pomysł"

Na zakończenie trenerka personalna i dietetyczka odniosła się do tego, gdzie będzie oglądać mecz Bayernu z Augsburgiem. Okazało się, że sportsmenka być może obejrzy go z samej Allianz Areny.

- Pojawił się pomysł, żebym pojechała do Niemiec na ten mecz, ponieważ otrzymaliśmy informację, że być może każdy piłkarz Bayernu będzie mógł zabrać ze sobą swoją żonę na trybuny. Niestety jednak jeszcze nie wiem, czy polecę, natomiast na pewno będę go oglądała - albo w domu z Klarą, albo w Monachium - wyznała na koniec.

Bayern - Augsburg na żywo: Kiedy mecz? Relacja live i wynik online

Mecz Bayern Monachium - FC Augsburg odbędzie się w sobotę, 22 maja, o godzinie 15:30 na Allianz Arenie. Relacja live i wynik online z meczu Bayern - Augsburg na żywo na sport.radiozet.pl.

>>>  Bayern - Augsburg: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz na żywo? <<<

RadioZET.pl