Skandal na turnieju młodzików w Zakopanem. Rodzice pobili się z trenerami [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
23.10.2018 11:31
Bijatyka rodziców z trenerami na turnieju 14-latków w Zakopanem
fot. YouTube/screen

Mecz 14-latków. KS FASE Szczecin pokonuje Olympique Marsylia, a młodzi piłkarze idą pogratulować sobie za spotkanie. Wtedy do akcji wkracza trener francuskiej drużyny, a następnie rodzice zawodników z polskiego zespołu. Dochodzi do bójki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku 

Zobacz także

O zdarzeniu poinformował portal pogonsportnet.pl. Do bijatyki miało dojść po tym, jak jeden z piłkarzy ze Szczecina wykonał rasistowski gest w stronę czarnoskórego bramkarza Marsylii. W odpowiedzi ten nie podał mu ręki. W całą sprawę włączył się jeszcze trener, a następnie rodzice graczy z Polski, którzy postanowili sami wymierzyć sprawiedliwość.

Oświadczenie FASE Szczecin

KS FASE wydał już oświadczenie, w którym zaprzecza doniesieniom portalu, przedstawiając swoją wersję wydarzeń.

"Zawodnicy KS FASE po wygranym spotkaniu chcieli podziękować zawodnikom przeciwnej drużyny. Niestety zawodnicy Olympique Marsylia nie odwzajemnili podziękowań. W tym samym momencie jeden z trenerów przeciwnej drużyny wkroczył na murawę i fizycznie zaatakował zawodnika KS FASE" - czytamy w komunikacie. Dodano, że jedna z matek została uderzona w twarz, co doprowadziło do eskalacji agresji.

Rzekomy rasistowski gest młodego piłkarza ze Szczecina miał być jedynie cieszynką, taką samą, jaką prezentuje gwiazdor reprezentacji Francji Antoine Griezmann.

Oświadczenie FASE Szczecin
fot. FASE Szczecin/Facebook

RadioZET.pl/FASESzczecin/pogonsportnet.pl/KS