Zamknij

Polska firma pomoże Błaszczykowskiemu? Może opłacić jego pensję

Andreas Nicolaides
14.11.2018 10:26
Kuba Błaszczykowski
fot. Maciej Witkowski/REPORTER / EastNews

Jakub Błaszczykowski jest bliski powrotu do Wisły Kraków. Problemy finansowe przy transferze może rozwiązać polska firma Drutex.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wisła chce Błaszczykowskiego, a Błaszczykowski chce do Wisły. Problemem są jednak pieniądze. O ile Wolfsburg raczej pozwoliłby odejść reprezentantowi Polski za darmo, tak z pewnością nie będzie dokładać się do jego pensji. Wisłę z kolei nie stać na zatrudnienie piłkarza zarabiającego około 2,5 mln złotych brutto za sezon. Tym bardziej, że klub zalega z płatnościami obecnym zawodnikiem.

Kuba Błaszczykowski wróci do Wisły Kraków?

Jak poinformował sportdziennik.pl, tu z pomocą może przyjść firma Drutex, z która Błaszczykowski współpracował w przeszłości.

Kuba chce wrócić do Ekstraklasy, by mieć pewne miejsce w pierwszym składzie i grać regularnie co weekend. W Wolfsburgu nie może na to liczyć. W tym sezonie wystąpił w zaledwie dwóch meczach, co przełożyło się na reprezentację. Część kibiców uważa, że skoro nie gra regularnie w klubie, nie powinien grać w kadrze. Wielu uważa też, że w ogóle nie powinien być powoływany.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/sportdziennik.pl/AN