Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polska firma pomoże Błaszczykowskiemu? Może opłacić jego pensję

14.11.2018 10:26
sport

Jakub Błaszczykowski jest bliski powrotu do Wisły Kraków. Problemy finansowe przy transferze może rozwiązać polska firma Drutex.

Kuba Błaszczykowski fot. Maciej Witkowski/REPORTER / EastNews

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wisła chce Błaszczykowskiego, a Błaszczykowski chce do Wisły. Problemem są jednak pieniądze. O ile Wolfsburg raczej pozwoliłby odejść reprezentantowi Polski za darmo, tak z pewnością nie będzie dokładać się do jego pensji. Wisłę z kolei nie stać na zatrudnienie piłkarza zarabiającego około 2,5 mln złotych brutto za sezon. Tym bardziej, że klub zalega z płatnościami obecnym zawodnikiem.

Kuba Błaszczykowski wróci do Wisły Kraków?

Jak poinformował sportdziennik.pl, tu z pomocą może przyjść firma Drutex, z która Błaszczykowski współpracował w przeszłości.

Kuba chce wrócić do Ekstraklasy, by mieć pewne miejsce w pierwszym składzie i grać regularnie co weekend. W Wolfsburgu nie może na to liczyć. W tym sezonie wystąpił w zaledwie dwóch meczach, co przełożyło się na reprezentację. Część kibiców uważa, że skoro nie gra regularnie w klubie, nie powinien grać w kadrze. Wielu uważa też, że w ogóle nie powinien być powoływany.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/sportdziennik.pl/AN

Oceń