Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pierwsze testy kadry przed MŚ. Jak i gdzie kupić bilety na mecze z Urugwajem i z Meksykiem?

10.10.2017 12:29
sport

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował harmonogram sprzedaży biletów na towarzyskie mecze z Urugwajem (10 listopada w Warszawie) i z Meksykiem (13 listopada w Gdańsku). To będą pierwsze sprawdziany dla biało-czerwonych przed mistrzostwami świata w Rosji.

Reprezentacja Polski fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Ceny wejściówek na oba spotkania są takie same - najtańsze bilety będą kosztować 100 zł, najdroższe 200 zł. Na zniżkę - 80 zł - mogą liczyć osoby niepełnosprawne oraz rodziny. Opiekun z dzieckiem do lat 12 będzie musiał liczyć się z wydatkiem 130 zł.

Tradycyjnie pierwszeństwo będą mieli posiadacze kart kibica. Na mecz z Urugwajem będą mogli nabywać wejściówki w dniach 18-23 października, natomiast na starcie z Meksykiem w dniach 19-24 października. Odpowiednio od 24 i 25 października ruszy otwarta sprzedaż pod warunkiem, że wcześniej wszystkie bilety nie zostaną wykupione.

Sprzedaż prowadzona będzie za pośrednictwem strony kupbilet.pl.

Mecz Polska - Urugwaj odbędzie się 10 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie i będzie okazją do pożegnania 65-krotnego reprezentacja kraju, Artura Boruca. Trzy dni później w Gdańsku podopieczni Adama Nawałki zagrają z Meksykiem.

RadioZET.pl/PZPN/KS

Oceń