Dwa gole Belgów, trzy Francuzów w półfinale LN. Zobacz bramki

07.10.2021 22:40
Francja - Belgia GOLE

Belgia - Francja GOLE. Bramki z półfinału Ligi Narodów. W pierwszej połowie gole strzelali Belgowie, a po przerwie Francuzi i to oni wygrali 3:2. Zobacz WIDEO bramek z półfinału Ligi Narodów Belgia - Francja.

1. Belgia - Francja: Gol Yannicka Carrasco [WIDEO]
  2. Belgia - Francja: Gol Romelu Lukaku [WIDEO]
  3. Belgia - Francja: Gol Karima Benzemy [WIDEO]
  4. Belgia - Francja: Gol Kyliana Mbappe [WIDEO]
  5. Belgia - Francja: Gol Theo Hernandeza [WIDEO]

Belgia - Francja GOLE. W półfinale Ligi Narodów 2021/2022 spotkali się mistrzowie świata z liderem rankingu FIFA. Zobacz WIDEO BRAMEK z tego spotkania.

Belgia - Francja: Gol Yannicka Carrasco [WIDEO]

Wynik w 37. minucie otworzył skrzydłowy Atletico Madryt Yannick Ferreira Carrasco. Belg w swoim stylu zszedł z lewego skrzydła, złamał do środka i uderzył w krótki róg pomiędzy nogami próbujących interweniować stoperów "Trójkolorowych".

Belgia - Francja: Gol Romelu Lukaku [WIDEO]

"Czerwone Diabły" poszły za ciosem i w 41. minucie podwyższyły na 2:0 za sprawą Romelu Lukaku. Asystował Kevin De Bruyne.

Belgia - Francja: Gol Karima Benzemy [WIDEO]

Mistrzowie świata w 62. minucie zdobyli kontaktowego gola. Kylian Mbappe oszukał kilku rywali, zagrał do Karima Benzemy, a ten mimo obecności w jego pobliżu czterech rywali, uderzył obok bezradnego Courtois.

Belgia - Francja: Gol Kyliana Mbappe [WIDEO]

I tym razem to oni szybko zadali drugi cios. Youri Tielemans kopnął w Achillesa Antoine'a Griezmanna, a arbiter po obejrzeniu powtórki wskazał na "wapno". Jedenastkę na gola zamienił Kylian Mbappe.

Belgia - Francja: Gol Theo Hernandeza [WIDEO]

W kolejnych minutach trwało przeciąganie liny. Lukaku umieścił piłkę w siatce, ale był na pozycji spalonej. Później w spojenie z rzutu wolnego trafił Paul Pogba, aż wreszcie w ostatniej minucie radość Francuzom sprawił Theo Hernandez. Na stadionie Juventusu bohaterem został zawodnik Milanu.