Robert Lewandowski w formie przed meczami kadry. Dwa piękne gole z Werderem [WIDEO]

26.08.2017 17:30

Robert Lewandowski zdobył dwa gole dla Bayernu Monachium w wygranym przez jego zespół spotkaniu 2. kolejki Bundesligi z Werderem Brema 2:0. Polak wpisał się na listę strzelców w 72. i 75. minucie.

Robert Lewandowski fot. PAP/EPA

To były zabójcze trzy minuty w wykonaniu "Lewego". Pierwszego gola Polak zdobył piętą po ładnej akcji Arturo Vidala z Kingsleyem Comanem, drugiego wypracował już sobie sam - zwiódł trzech rywali i posłał futbolówkę do siatki między nogami obrońcy i bramkarza.

Dla Lewandowskiego to trzecia bramka w tym sezonie - premierową zdobył na inaugurację z Bayerem Leverkusen z rzutu karnego.

Po dwóch seriach gier Bayern Monachium ma komplet punktów.

Forma strzelecka kapitana reprezentacji Polski musi cieszyć selekcjonera Adama Nawałkę. Przed naszą kadrą kolejne ważne spotkania w eliminacjach mistrzostw świata - 1 września zagramy z Danią, 4 września z Kazachstanem.