Bayern - Real i Roma - Liverpool. Zobacz, kiedy są półfinały Ligi Mistrzów

13.04.2018 14:49
Cristiano Ronaldo po zdobyciu gola w meczu z Juventusem

Bayern Monachium - Real Madryt oraz AS Roma - Liverpool w półfinałach Ligi Mistrzów. Zobacz, kiedy obejrzeć rywalizację najlepszych drużyn na Starym Kontynencie.

Zagłosuj

Która z drużyn wygra Ligę Mistrzów?

Liczba głosów:

Losowanie par półfinałowych odbyło się w Nyonie.

AS Roma sprawiła megasensację eliminując w ćwierćfinale Barcelonę. Pierwsze spotkanie "Giallorossi" przegrali 1:4 i tylko niepoprawni optymiści mogli liczyć na awans rzymian do najlepszej czwórki Europy. W rewanżu na Stadio Olimpico podopieczni Eusebio Di Francesco zaprezentowali się jednak wybornie i zasłużenie pokonali "Dumę Katalonii" 3:0.

Mecz AS Roma - Liverpool odbędzie się 24 kwietnia. Rewanż na Anfield 2 maja.

Bayern - Real: Kiedy półfinał LM?

Dla wielu to przedwczesny finał tych rozgrywek. W ćwierćfinale Bayern pokonał w dwumeczu Sevillę 2:1, natomiast Real musiał się bardzo mocno napracować, by wyrzucić Juventus. "Królewscy" wygrali w Turynie 3:0, ale w rewanżu na Santiago Bernabeu przegrywali już 0:3. Przed dogrywką uchronił ich rzut karny podyktowany w 93. minucie.

Mecz Bayern - Real Madryt odbędzie się 25 kwietnia. Rewanż zaplanowano na 1 maja.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Finał tegorocznej edycji Ligi Mistrzów odbędzie się 26 maja w Kijowie.

Pary półfinałowe LM:

AS Roma - Liverpool FC (wtorek 24 kwietnia godz. 20:45 oraz środa 2 maja godz. 20:45)
Bayern Monachium - Real Madryt (środa 25 kwietnia god. 20:45 oraz wtorek 1 maja godz. 20:45)