Lewandowski był o krok od ściągnięcia sobie... spodenek na oczach kibiców [ZDJĘCIE]

26.05.2019 10:03

Robert Lewandowski był bohaterem finału Pucharu Niemiec Bayern - RB Lipsk (3:0). Polski napastnik popisał się dubletem, a euforia po drugim golu o mały włos nie skończyła się... pełnym striptizem przed kilkudziesięciotysięczną publicznością.

Robert Lewandowski fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

"Lewy" otworzył wynik spotkania w 29. minucie, kiedy bardzo dobrze złożył się do strzału głową po centrze Alaby. Na 2:0 podwyższył Coman, a Polak dobił rywali w 85. minucie. Euforia z tego trafienia była tak wielka, że kapitan biało-czerwonych ściągnął koszulkę. Niewiele brakowało, a zdjąłby sobie również spodenki, o czym świadczą zdjęcia.

Dzięki dwóm bramkom Robert Lewandowski z siedmioma golami został królem strzelców Pucharu Niemiec. Wcześniej to samo osiągnięciem wywalczył w Bundeslidze - 22.

Zdjęcie na wpół roznegliżowanego "Lewego" pojawiło się również na oficjalnych kontach Bayernu w mediach społecznościowych. Kibice zachwycają się jego muskulaturą.

Bayern z podwójną koroną

Bawarczycy zakończyli sezon 2018/2019 z podwójną koroną - mistrzostwem i Pucharem Niemiec. Udział w Lidze Mistrzów zakończyli w 1/8 finału po porażce w dwumeczu z Liverpoolem.