Bayern Monachium zakpił z... Lady Gagi. W roli głównej Lewandowski

13.02.2018 18:12

Na jednym z kont na Twitterze pojawiła się informacja na temat jednej z największych gwiazd muzyki pop, Lady Gagi. Na wpis w zabawny sposób odpowiedział administrator profilu Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski fot. PAP/EPA

"Lady Gaga napisała utwór Born this way w 10 minut" - czytamy na koncie "Fact", które obserwuje ponad 1,5 miliona osób. To jednak nie ten post, a odpowiedź Bayernu Monachium stała się niezwykle popularna w sieci.

"Robert Lewandowski strzelił 5 goli w 9 minut" - napisano na Twitterze mistrza Niemiec. Wpis polubiono i udostępniono kilkanaście tysięcy razy.

22 września 2015 roku Robert Lewandowski 5-krotnie pokonał golkipera VfL Wolfsburg Diego Benaglio. Wystarczyło mu do tego 8 minut i 59 sekund, co zostało uznane za rekord Guinnessa. Zdjęcie Pepa Guardioli z tamtego spotkania obiegło wszystkie światowe media.

Bayern pokonał wtedy Wolfsburg 5:1, choć do przerwy przegrywał 0:1. "Lewy" pojawił się na placu gry w drugiej połowie.