LM: Trzy bramki Bayernu, Lewandowski nie trafił

18.10.2017 22:38

Bayern Monachium pokonał Celtic Glasgow 3:0 w meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Bramki dla mistrzów Niemiec strzelali: Thomas Muller, Joshua Kimmich i Mats Hummels.

Bayern fot. PAP/EPA

90. min.

Koniec! Bayern pokonał Celtic Glasgow 3:0!

90. min.

Jest odpowiedź Bayernu! Piłka w pole karne, tam uderza głową Muller! Kapitalnie broni Gordon!

90. min.

Małe zamieszanie w polu karnym Bayernu, ale mamy strzał... Słupek!

82. min.

Teraz Forrest z ostrego kąta! Odbija piłkę Ulreich!

80. min.

Na placu gry zameldowali się Rafinha i James.

78. min.

Znów przed szansą Robben! Wymienia piłkę z Lewandowskim - strzela z bliska! Za słabo. Po raz kolejny dobrze interweniował Gordon.

73. min.

Powinno być 4:0! Robben stanął oko w oko z Gordonem, ale strzelił wprost w niego!

70. min.

Kapitalne uderzenie Tierneya zza pola karnego! Piłka przeleciał tuz przy słupku bramki Ulreicha.

67. min.

Zmiana także w Bayernie: Vidal w miejsce Thiago.

65. min.

Zmiany w Celtiku: Rogic i Dembele meldują się na murawie.

62. min.

Trafia teraz do bramki Lewandowski, ale sędzia podniósł chorągiewkę. Był spalony.

61. min.

Ależ miał szansę Robben! Dośrodkowanie w pole karne - strzał głową Holendra i... z linii bramkowej wybija jeden z obrońców!

60. min.

Ruszył z kolejnym kontratakiem Celtic. Piłka na 16. metr - strzał! Fatalne... Wysoko nad bramką.

55. min.

Lewandowski... Znów w mur!

54. min.

Faulowany Thiago blisko pola karnego. Okazja do strzału z rzutu wolnego.

52. min.

I kolejna szansa! Lewandowski zza pola karnego! Zablokowany!

50. min.

Dośrodkowanie Robbena z rzutu rożnego na głowę Hummelsa i mamy 3:0!

50. min.

GOOOL! Hummels!!!

47. min.

Szybka akcja Celtiku. Roberts dostaje piłkę na prawej stronie - strzela! Nad bramką!

46. min.

Czas na druga połowę!

45. min.

Wszystkie wyniki do przerwy:

45. min.

Wracamy za kilka minut...

45. min.

Koniec pierwszej połowy! Bayern prowadzi u siebie z Celtikiem Glasgow 2:0!

44. min.

Dwubramkowe prowadzenie to wciąż mało dla Bawarczyków. Cały czas atakują.

40. min.

Kapitalnie pograli teraz piętkami gracze Bayernu w okolicy pola karnego rywala. W ostatniej chwili piłkę zabrał jednak Robbenowi jeden z defensorów Celtiku.

38. min.

Roberts ukarany żółta kartką za faul w środku pola na Thiago.

34. min.

Strzela Lewandowski! W mur!

32. min.

Będzie kolejna okazja. Rzut wolny blisko bramki Celtiku.

29. min.

Znów Coman na lewej stronie. Dośrodkowanie na 11. metr na głowę Kimmicha, który strzałem głową pokonuje Gordona!

29. min.

GOOOL! Kimmich!!

24. min.

Trzeba przyznać, że bardzo aktywny jest dziś Francuz.

23. min.

Teraz Coman strzela z dystansu! Pewna interwencja Gordona.

17. min.

Dośrodkowanie w pole karne wprost na głowę Lewandowskiego - strzał! Broni bramkarz, ale piłka trafia pod nogi Mullera, który z metra pakuje ją do bramki!

17. min.

GOOOL! Muller!!!

16. min.

Kontratak Celtiku. Ruszył z piłką Roberts, przebiegł kilkanaście metrów, mamy strzał! Zablokowany!

14. min.

Kapitalną miał szansę Alaba! Coman na lewym skrzydle, dogrywa w pole karne, piłka odbija się od obrońcy i spada pod nogi Austriaka, ale ten fatalnie spudłował z kilku metrów.

8. min.

Znów Lewandowski w szesnastce Celtiku... Pada na murawę! Nie ma rzutu karnego, choć Polak był pociągany za koszulkę.

6. min.

Piłka w pole karne do Lewandowskiego, ten zbiega do linii końcowe, zagrywa wzdłuż bramki do Thiago, a ten pakuje piłkę do siatki. Arbiter uznał jednak, że Polak zagrywał już zza linii końcowej. Powtórka jednak do końca nam tego nie wyjaśniła.

6. min.

Mamy bramkę dla Bayernu! Ale... sędzia jej nie uznaje.

4. min.

Bayern stara się nadal atakować, ale rywale są bardzo dobrze zorganizowani w obronie. Próbują też rozgrywać, choć pod pole karne mistrzów Niemiec jeszcze się nie przedostali.

1. min.

Pierwsza okazja Bayernu. Dośrodkowanie w pole karne Comana jednak zablokowane.

1. min.

Zaczynamy!

20:43

Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:42

Obie ekipy wychodzą już na boisko!

20:32

Lewandowski w tej edycji Ligi Mistrzów ma na koncie jednego gola. Na czele klasyfikacji strzelców są Harry Kane i Cristiano Ronaldo, którzy uzbierali po pięć trafień.

20:31

Zawodnicy Bayernu wychodzący na rozgrzewkę:

20:29

Bayern poprowadzi dziś Jupp Heynckes, który zastąpił zwolnionego na początku sezonu Carlo Ancelottiego. Dla 72-letniego trenera będzie to pierwszy mecz w tej roli w Lidze Mistrzów od... finału w 2013, w którym Bayern pokonał Borussię Dortmund.

20:26

Skład Bayernu Monachium na dziś:

20:25

Od pierwszych minut zobaczymy dziś na boisku Roberta Lewandowskiego. W ataku wspierać będą go Coman, Muller i Robben.

20:24

Obie ekipy mają na koncie tyle samo punktów. Bayern wygrał z Anderlechtem u siebie 3:0. W takim samym stosunku belgijski klub przegrał z Celtikiem.