Bayer - Bayern: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć finał Pucharu Niemiec?

04.07.2020 08:00
Bayer - Bayern

Mecz Bayer Leverkusen - Bayern Monachium na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z finału Pucharu Niemiec. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Bayer - Bayern w finale DFB Pokal z udziałem Roberta Lewandowskiego.

Bayer - Bayern LIVE. Bawarczycy jedną koronę już mają - kilkanaście dni temu po raz ósmy z rzędu wywalczyli tytuł mistrza Niemiec. Przed nimi jeszcze finał DFB Pokal oraz sierpniowy Final Eight Ligi Mistrzów w Lizbonie. Ze względu na pandemię koronawirusa właśnie w takiej, pucharowej formule dokończone zostaną rozgrywki Champions League.

Bayern broni trofeum, natomiast dla Bayeru Leverkusen to pierwszy finał Pucharu Niemiec od 2009 roku. Wtedy się nie udało, bo lepszy okazał się Werder Brema. Po raz ostatni "Aptekarze" sięgnęli po krajowy puchar blisko trzy dekady temu, w 1993 roku.

Bayer - Bayern w telewizji i live stream w internecie

W zakończonym już sezonie ligowym Bayer był jedną z czterech drużyn - obok Hoffenheim, Eintrachtu Frankfurt i Borussii Moenchengladbach - którym udało się wydrzeć komplet punktów Bayernowi. W listopadzie podopieczni Petera Bosza wygrali 2:1. W rewanżu, już po restarcie, Bawarczycy zwyciężyli 4:2.

Robert Lewandowski indywidualnie też ma o co grać, bo może po raz piąty, a czwarty z rzędu sięgnąć po koronę króla strzelców Pucharu Niemiec. Aktualnie ma na swoim koncie cztery gole, tyle samo do zawodnik Fortuny Duesseldorf Rouwen Hennings. Polakowi zagrozić może przede wszystkim Lucas Alario, napastnik Bayeru Leverkusen, autor trzech trafień. Po dwie bramki zdobyli Karim Bellarabi, Moussa Diaby i Thomas Mueller.

W Bundeslidze "Lewy" również sięgnął po "armatę", strzelając 34 gole. To jego rekordowe osiągnięcie w karierze.

Bayer - Bayern: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i online

Mecz Bayer Leverkusen - Bayern Monachium w finale Pucharu Niemiec odbędzie się w sobotę 4 lipca o godz. 20. Transmisja TV w Eurosport oraz na stronie eurosportplayer.com.