Zamknij

Tragedia we Wronkach. Nie żyje 28-letni piłkarz, wiatr zdmuchnął go z ciężarówki

28.08.2020 20:27
Bartosz Nowak
fot. Facebook/MKS Błękitni Wronki

Bartosz Nowak nie żyje. Młody piłkarz Błękitnych Wronki przegrał walkę o życie w szpitalu, gdzie trafił po tragicznym wypadku w czasie pracy. Zawodnik został zdmuchnięty przez wiatr z ciężarówki. Miał zaledwie 28 lat.

Bartosz Nowak uległ poważnemu wypadkowi w czwartek, o czym poinformował na Facebooku klub piłkarza, MKS Błękitni Wronki.

"Bartas! Trzymamy kciuki, żebyś wygrał swój najważniejszy mecz w życiu. Do zobaczenia na boisku, czekamy na Ciebie!" - napisano w poście o godzinie 14:04.

Zobacz także

Bartosz Nowak nie żyje. 28-letni piłkarz został zdmuchnięty z ciężarówki

Tego samego dnia wieczorem wiadomo było już, że 28-letni zawodnik trafił do szpitala, gdzie walczy o swoje życie.

"Bartek został zdmuchnięty przez wiatr z naczepy ciężarówki i obecnie w ciężkim stanie walczy o życie w szpitalu..." - napisał z kolei portal peryferiafutbolu.pl.

Chociaż w piątek Błękitni zorganizowali nawet mszę we Wronkach, podczas której modlono się o zdrowie dla młodego gracza, tego samego dnia około godziny 13:00 Bartosz Nowak zmarł w szpitalu.

 "Z przykrością informujemy, że dziś odszedł nasz zawodnik Bartosz Nowak - na zawsze pozostaniesz w naszych sercach Rodzinie i Najbliższym przekazujemy wyrazy współczucia" - napisał w piątek klub 28-latka.

Bartosz Nowak zdążył w swoim życiu zagrać jeszcze w kilku klubach. Reprezentował barwy m.in. Pogoni Lwówek, Rzemieślnika Kwilcz oraz Warty Międzychód.

W niedzielę koledzy z boiska Bartka uczczą jego pamięć podczas ligowego meczu ze Spartą Złotów.

Zobacz także

RadioZET.pl/MKS Błękitni Wronki, peryferiafutbolu.pl