Barcelona dyscyplinuje Ousmane Dembele. Nietypowy zakaz dla Francuza

Krzysztof Sobczak
15.12.2018 14:11
Ousmane Dembele
fot. JOSEP LAGO/AFP/East News

Ousmane Dembele regularnie spóźnia się na treningi i sprawia problemy wychowawcze, ale na boisku spisuje się znakomicie. Nic dziwnego, że FC Barcelona robi wszystko, aby dotrzeć do swojego zawodnika - nie udaje się po dobroci, więc sięgnięto po bardziej nietypowe środki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

W minioną niedzielę francuski skrzydłowy znowu zaspał i dwie godziny spóźnił się na trening. Nie był to pierwszy taki przypadek, bo Dembele notorycznie zarywa noce oglądać seriale bądź grając na play station. Co więcej, z reguły w takich sytuacjach wyłącza telefon, aby nikt mu nie przeszkadzał.

Włodarze Barcelony doszli wreszcie do wniosku, aby zakazać swojemu piłkarzowi... wyłączania i wyciszania telefonu.

Statystyki Dembele

"Duma Katalonii" nie chce pozbywać się młodego skrzydłowego, bo ten - mimo problemów z dyscypliną - na boisku spisuje się bez zarzutu. W tym sezonie w 20 meczach zdobył 9 goli i zanotował 5 asyst. Poza tym kosztował aż 115 milionów euro i trudno byłoby odzyskać te pieniądze przy ponownej sprzedaży.

Po 15 kolejkach Primera Division Barcelona jest liderem z przewagą trzech punktów nad Sevillą. W niedzielę "Duma Katalonii" zmierzy się na wyjeździe z Levante.

RadioZET.pl/Twitter/KS